• $31,1393
  • €33,8326
  • 2035.57
  • 9334.13
12 Ekim 2018 Cuma

Her rolün adamı Kıvanç

Kıvanç Tatlıtuğ’un modellikten geldiği noktaya bakınca inanın herkes şaşırıyor. Tatlıtuğ modellik, reklam yüzü, en iyi markaların modeli vs derken esas oyunculukta boyut atladı. Başlangıç noktasına baktığımızda belki de kimse Kıvanç’ın bu noktaya gelebileceğini hayal etmezdi hatta kendisi bile…

Ama şu an gelinen noktada artık sinema dünyasında hatırı sayılır aktörler arasına ismini yazdırmaya başardı. Bu yazıyı yazarken özellikle ‘Organize İşler 2’ filminin çekimlerinden gelen Sarı Saruhan karakterini canlandırdığı resmini gördüğümde ‘bravo’ dedim.

Bu adam Aşk-ı Memnu’da evin çapkın zengin çocuğunu da çok güzel oynadı, Kuzey Güney dizisinde mahallenin bıçkın delikanlısını da ‘Cesur ve Güzel’de esrarengiz adamı da ve şimdi bu Sarı Saruhan rolü ile de maço delikanlı rolüyle her role bürünebilen bir oyuncu olduğunu göstermiş oldu.

Kıvanç modellikten oyunculuğa geçmiş tüm gençlere iyi bir örnek olma yolunda.

Hem aile hayatı, hem magazin figürü olmadan da gündemde işleriyle kalma yolunda sessiz sedasız ama güçlü şekilde ilerliyor.

GECE HAYATI DA DiJiTAL OLDU

Herhalde eski gazino kültürünü, en dev sanatçıların sahnelerini izlemek için oluşan kuyrukları, Yeşilçam filmlerindeki Maksim gecelerini bizim yaş grubundan herkes hatırlar.

O zaman eskilerin tüm bu dev sanatçılarını gidip görme, izleme şansı vardı ama şimdi maalesef bu kültürü yaşatmaya çalışan Günay dışında hiçbir mekân kalmadı.

Eğer bir sanatçıyı görmek, dinlemek istiyorsanız tek seçenek özellikle bu mekanda ciddi bir ücret ödenmesi gerekiyor o da yer bulursanız. Şimdiki çocuklar maalesef bu kültürden uzaklaştı. Onlar daha çok sanatçıları yazlık mekânlarda, beach partilerinde izleyebiliyorlar artık. Ama en kötüsü koskoca İstanbul’da bu kadar sanatçının çıkacağı tek alternatif yerin olması.

Gece hayatı gazino kültüründen vazgeçti ve kulüp tarzı mekânlarda DJ eşliğinde eğlendirme amaçlı işletiliyor şu an ve maalesef her şey dijital ortamda.

Bu misilleme kime?

Instagram sayfalarında bir sabah uyanıyoruz her yer de Özge Ulusoy’un yeni sevgilisi Joaquim Lundholm ile paylaştığı resim. Sonra tebrikler, ardından aşkın nasıl başladığına dair açıklamalar ve yurtdışında yaşayan erkek arkadaşla İstanbul’da görülme.

Erkek arkadaş yatırım bankacısı, eski sevgiliyle ortak bir yön gibi geldi bana. Peki bu aşkı ilan ederken acaba siz bu ilişkide mesafelerin problem olacağını baştan göremediniz mi? 1 hafta önce her şey çok güzel gidiyor diye basına ilişkiyi ilan edip ertesi hafta ayrılmak komik olmuyor mu? Bu misilleme kime ve neden yapıldı anlamış değiliz ....

<p>Marmara Denizi'nde, Bursa'nın Karacabey ilçesi açıklarında İmralı Adası'nın güneybatısında su ala

Batan geminin mürettebatı 12 gündür aranıyor

BİM'e bu hafta salı neler gelecek? BİM 27 Şubat 2024 aktüel ürünler kataloğu

Ticaret Bakanlığı marketlerdeki fiyat ve etiketleri denetledi

Başkan Erdoğan'ın 70'inci yaşına 70 özel fotoğraf... Bazılarını ilk kez göreceksiniz