• $8,1067
  • €9,7083
  • 454.797
  • 1378.37
29 Haziran 2018 Cuma

Hepimiz için hayırlısı olsun

Seçim haftası geldi gelecek derken, 24 Haziran 2018 Pazar günü gerçekleşti. Ne hafta sonuydu diyebilirim.

Biz gazeteciler gazetelerimizde sonuçları beklerken, yoğun tempoda çalıştık ve Türk halkı işçisinden işverenine, siyasetçisinden sporcusuna, sanatçısından öğrencisine kadar birlik içinde oy hakkını kullandı.

Bu seçim önemliydi ve Türkiye’nin özellikle yazlık bölgesinde işverenlerin tüm çalışanlarını memleketlerine oy vermeleri için göndermeleri, yazlıkçıların günler öncesinden seçim için oy kullandıkları şehre gelmeleri bu sefer ne kadar hassas bir seçim olduğunun göstergesiydi.

Şükür ki, kazasız, belasız atlatıldı ve belirsizlik ortadan kalktı. Daha iyi bir Türkiye için hayırlısı ne ise o oldu şüphesiz, ülkemiz ve vatanımız adına. Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan’a olan sevgi de bir kez daha halk tarafından onaylanmış oldu.

Hepimiz için hayırlısı olsun Türkiyem.

‘SURVIVOR’ SON DURAK

Ve ekranların en çok izlenen yarışması Survivor’da final günü geldi, çattı. Bugün Survivor şampiyonunun kim olacağını Kıbrıs’ta Nuh’un Gemisi Oteli’nde yapılacak olan final gecesinde öğreneceğiz. Uzun ve zor bir maraton oldu bu sene yarışma. Finalistler güç şartlar altında devam etti ve belki de gelmiş geçmiş en zor oyunların oynandığı Survivor oldu. En iyiler finale kaldı diyebiliriz. Acun Ilıcalı ve ekibi yine reytinglerde alışılagelmiş başarılarını bu senede değiştirmediler ve program reytingleri bunu ispatlamış oldu. Survivor artık Türk halkının o kadar benimsediği bir program oldu ki, katılan yarışmacılar da aileden biri gibi oluyor sonunda. Ben şimdiden önümüzdeki sene Survivor kadrosunu merakla bekliyorum açıkçası. Bu gece en çok sevilen, gönüllerde taht kuran ve en başarılı kişinin de birinci olacağından eminim.

BRAVO HÜLYA AVŞAR

Neden mi bravo? Kaya Çilingiroğlu’nun Feraye Tanyolaç’tan olan oğlu Hüseyin Kaya ile Zehra Çilingiroğlu’nun abla-kardeş resmini görünce... Çünkü bu Hülya’nın başarısı… Avşar’a ister kızar, ister beğenmezsiniz ama aile denilince her şeyin üstünde olan davranışları, her şeye rağmen eski eşinin başkasından olan çocuğunu da asla Zehra’dan ayırmayıp beraber olmalarını, abla- kardeş olduklarını unutturmadığı için bravo. Eğer Hülya bu olgunlukta bir kadın olmasaydı bizim bu görüntüyü görme ihtimalimiz yoktu. Kaya Çilingiroğlu ve Feraye Tanyolaç da belli ki bu durumda aynı olgunluğu gösterebilen kişiler ki, çocukların birbirinden kopmaması için her şeyi yapıyorlar.

Çocukları adına bunu başaramayan çiftlere örnek olsun bu duruş aslında.

<p>Kardiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Özlem Esen Koronavirüs'ün kalp rahatsızlığı olanlar üzerindeki etkis

Koronavirüs Kalp Krizine Yol Açar Mı?

Güvenliğin dikkati, hayatını kurtardı

Polisin ikna çalışması sonucu teslim olan terörist ailesiyle buluşturuldu

Osmanlı döneminde padişahların iftar sofralarını süsleyen yemekler