• $8,5492
  • €10,0853
  • 495.469
  • 1351.59
20 Aralık 2019 Cuma

Hayata 5-0 önde başlayan çocuk

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’in çocukları Karan’dan bahsediyorum. Öncelikle bir maşallah deyip, Allah nazardan korusun diyelim. Her annenin evladı çok güzel mutlaka ama bebek Fahriye ve Burak gibi iki ünlü insanın olunca ekstra dikkat çekiyor. Ben açıkçası uzun süre resim paylaşmazlar diye düşünüyordum ama hızlı davrandılar. Karan, fotoğrafının paylaşılmasıyla şimdiden en ünlü bebek ünvanını aldı. Karan bebek o kadar beğenildi, o kadar karizma ve yakışıklı bulundu ki, ‘Hayata 5-0 önde başlıyor’ dememim sebebi bu. Karan bu şekilde büyürse yakışıklılıkta babasını geçecek gibi görünüyor. Türkiye’de bu kadar gündem olan başka bir bebek hatırlamıyorum ben şu zamana kadar... Sağlıklı, hayırlı, iyi bir evlat olsun o da ailesine ve vatanına inşallah.

ADRIANA LIMA PAHALIYA MAL OLDU

Metin Hara’nın bugün bu kadar tanınmasında hiç şüphesiz ki Adriana Lima’nın büyük katkısı oldu. Hal böyle olunca da herkes ne iş yaptığına, soy ağacına kadar çıkardı. Adriana’dan önce kendisine ait İnsana Güven Eğitim Danışmanlık şirketinin faaliyetini normal şartlarda yürütüyordu ama işte bu kadar ünlü olunca iş yerinin faaliyet izni olmadığı belirlendi ve iş yerine mühür vuruldu. Hara o kadar popüler oldu ki hakkında şikayetler de oldu. Hara’ya tıbbi teşhis ve tedavi uyguladığı suçlarından dava açılmış. Yani yetkisiz hekimlik yapıyormuş. Eğer olay gerçekse Hara’nın işi zor. Sadece kitaplarındaki kişisel gelişim ve danışmanlık dışında kendine doktor rolü üstlendiyse ki, ateş olmayan yerden duman çıkmaz, bu dava uzar. Bakalım zaman gösterecek kim haklı kim haksız ama Metin Hara’nın, Adriana ile birlikteliği pahalıya mal oldu gibi görünüyor.

GÖBEKLİTEPE SANATLA DÜNYA’YA TANITILACAK

Rafadan Tayfa Göbeklitepe ve Netflix platformunda yayınlanacak olan Atiye’nin bazı bölümlerinin Göbeklitepe’de çekilmesiyle bölge tüm dünyaya tanıtılacak. Dizi ve filmlerin bu güzel yerimizde çekilmesi, buram buram tarih kokan memleketimizin bu şekilde sanatla dünyaya tanıtılması muhteşem... Yapımcıların ve senaristlerin hem bize, hem çocuklarımıza hem gençlerimize bu güzel bölgeleri tanıtması, film ve dizi aracılığıyla çok önemli bir gelişme. Batı’ya inat bu memleketin her noktasının ayrı bir film stüdyosu olduğu, Allah vergisi topraklarımızın sanal film stüdyolarında yaratılamayacak görsellerle kıyaslanamayacağı da aşikar. Türkiye’nin sadece İstanbul’dan ibaret olmadığını tüm dünya, sanat, sinema ve dizi yoluyla da görsün...

<p>Başkan Erdoğan Ayasofya Camii'nin ibadete açılışını sosyal medya hesabından video ile kutladı. Er

Başkan Erdoğan'dan 'Ayasofya'nın Dirilişi' paylaşımı

2020 Tokyo Olimpiyatları görkemli törenle açıldı

Bayraktar TB3, TCG Anadolu'da birlikte görev yapacak

Metabolizmayı hızlandıran besinler nelerdir?