• $9,6198
  • €11,1972
  • 556.353
  • 1471.23
3 Ağustos 2018 Cuma

Hadise’nin Açıkgöz sınavı bitmedi

Hadise, geçen hafta maalesef çok üzücü bir olayla gündeme geldi. Annesi Gülnihal Hanım, yazdığı bir mektupla intihar teşebbüsünde bulundu. Anne Açıkgöz’ün sağlık durumu iyi olurken Hadise; maalesef yine ailesiyle ilgili bir konu yüzünden konuşulmaya başlandı. Hadise’nin bu yaşanan üzücü olayın ardından, en son ablası Hülya Açıkgöz ve stilistliğini yapan kardeşi Derya Açıkgöz ile işbirliğini bitirdiğini duyduk. Anne, belli ki zor günler geçiriyordu ve bir yerde isyan edip, dayanamayacak duruma geldi.

Çocuklarının kendi arasında yaşamış olduğu problemler ona fazla geldi ve bir orta yolu bulamadı, çaresiz kaldı. Ama Hadise tarafından olaylara bakarsak, Hadise’nin başına ne geldiyse kız kardeşleri yüzünden geldi. Sinan Akçıl ile ilişkisi bitti ama hâlâ ablası yüzünden bittiği konuşulur.

Hatta Sinan Akçıl her seferinde Hadise’yi sevdiğini ancak ablasının iyi biri olmadığını söyler. Bitmedi kızın olayları... Bodrum’da beach açan ve işleten abla, yine oranın sahipleriyle anlaşamadığı, alacak verecek meselesiyle ilgili Hadise’yi borçlandırdığı ve olayın mahkemeye taşındığını artık bilmeyen yoktur.

Menajerliğini yapan abla nedense her seferinde kıza büyük zararlar vermiştir.

Diğer kardeşinin de elinden tutan Hadise, ona da kostümlerini teslim edip, moda dünyasına kazandırmaya çalışmış ama belli ki orada da büyük bir hüsran yaşamıştır.

Demem o ki, Hadise ailesi için her şeyi yapmaya çalışan biri olarak, her seferinde maalesef zarar görmüştür.

Annesine acil şifalar dilerim.

OLAYIN KAYBEDENi NUR YERLiTAŞ

Ve söz konusu aile ise kol kırılır, yen içinde kalır sözü tam anlamıyla aile için geçerlidir. Hadise de belli ki bu olayı sessiz sedasız, kendi aralarında çözmeye çalışmış ama Nur Yerlitaş bu kuralı bozmuştur. Kendisinden istenen bir doktor yardımı vasıtasıyla duyduğu bu intihar olayını tüm medyayla paylaşarak Hadise’nin belki de en hassas olduğu dönemde, annesiyle ilgili her şeyi herkesin öğrenmesini sağlamıştır. Haklı mıdır? Asla haklı olunacak bir durum yoktur burada. Bir teşekkür beklendiği için ve yine meşhur ablayla bir mesajlaşma, olayı nereden nereye getirmiştir. Ama Nur Yerlitaş, yaptığı iyiliğe karşılık, bir teşekkür bile alamadığını dile getirmesi, belki de olayın en acı kısmıdır. Belli ki kızlar büyük bir üzüntü ve şok içerisinde kendi dertlerine düşmüş, o anda akıllarına gelmemiş bir teşekkür etmek. Bu etmeyecekleri anlamına da gelmez.

Ama sırf bir teşekkür yüzünden sen ünlü birisinin aile sırrını tüm medyayla paylaşırsan bu artık onların değil, senin ayıbın olur. Maalesef bu olayın en büyük kaybedeni Nur Yerlitaş’dır.

Ailesini baştacı eden kadın ünlüler

Sanat dünyasında öyle isimler var ki, aileleri her şeyin önünde olan, annelerini baş tacı etmiş, tüm kazanımlarını paylaşan, onlara daha iyi bir hayat sunmak için çalışan ve yıllardır ‘of’ demeden didinen... Bunların başında da kuşkusuz ilk olarak Hülya Avşar var. Hülya (Avşar) öyle ki annesi Emral Avşar, vefat edene kadar, dizinin dibinden ayrılmadı. Emral Avşar’ın vefatından sonra da ailenin bir bakıma annesi o oldu. Kardeşlerini, akrabalarını hiç bırakmadı. Helin Avşar’ı kendi kızından ayırt etmedi. Şimdi de Zehra’yı yetiştirme şekliyle ailesini baş tacı eden kadınların başında gelir.

Ve Seda Sayan’ın annesine olan sevgi ve saygısı yıllardır değişmedi. Her şeyini ailesiyle paylaşıp, oğlunu da annesine teslim etmiştir. Hem ailesini, hem çocuklarını o kadar güzel bir araya toplayan Sibel Can’ı çocuklarına en iyi eğitimi ve imkânları vermek için yıllardır ne zorluklardan geçtiğini görmeden edemeyiz. Demet Akalın, annesinin, dayılarının, kardeşinin üstünden elini bir gün olsun çekmedi. Bugün de zor günlerden geçen eşi Okan Kurt için tam destek vermeye devam ediyor. Ve bu isimler ilk akla gelenler… Mutlaka daha niceleri vardır. Ve unutulması gereken tek şey ailedir.

<p>Futbol, sahaları aşıp evlerimizdeki televizyonlara, günlük  aktivitelere ve tabi ki son olarak oy

Neden PES Atarız?

NBA tarihinin en iyi 75 oyuncusu açıklandı! İşte listede yer alan isimler

Yıkamaya getirdiği halı servet değerinde çıktı

Mega lüks yat ''Lady Gulya'' Marmaris'te