• $18,0876
  • €18,1625
  • 1016.26
  • 3020.2
16 Temmuz 2017 Pazar

Hadise tribünlere mi oynuyor?

Hadise, ‘Şampiyona şeker geliyor’ sözlerinin geçtiği şarkısıyla kendini müzik piyasasının şampiyonu ilan ediyor. Kariyeri boyunca seslendirdiği ‘Nerdesin Aşkım’, ‘Süpermen’ ve ‘Prenses’ gibi şarkılarına bakarsak sanatçının hangi yaş grubuna şarkı yaptığını tam anlamıyla görebiliyoruz. Hedef kitlesi belli ki, 8-15 yaş. Klipte zaten ponpon kız kıyafetleriyle boy gösteriyor. Hadise’yi kim nasıl yönlendiriyor bilmiyorum ama bildiğim tek bir şey var çok yanlış yönlendiriliyor. Hadise bir pop şarkıcısı olarak ne çok iyi bir hit buldu bugüne kadar ne de pop star olacak o vizyonu yakalamayı başardı. Bu kadar güzel bir ses; yetenek; görsellik de var ama hâlâ olması gereken yerde değil bence. Biri Hadise’ye acil doğru bir ekip kurdurtmalı. Yoksa Hadise jüri koltuğunda oturmaktan ve aşk haberleriyle gündeme gelmekten öteye gidemeyecek. Bu şarkı bu senenin tribün şarkısı olmaktan öteye geçmez !!!

Tarkan yine çıtayı yükseltti

Tarkan, Harbiye Açık Hava konserleri ve albüm satışlarıyla adına layık bir açılış yaptı. Türkiye’de son dönemde pop müzik şarkıcıları arasında yanına yaklaşabilen bir popstar daha olmadığını gözler önüne serdi. Albümün bu yılın en iyi satan ve çıkış yapan projesi olacağı kesin. Harbiye Konserleri artık bir Tarkan klasiği haline geldi. Her yıl Harbiye’yi art arda yaklaşık on gece dolduran başka bir sanatçı yok. Müziği, sesi, sahnesi, şovları ve danslarıyla bir ikon ama bu sene ilk defa evli bir Megastar izlenildi. Herkes merak içerisindeydi. Acaba eşi Pınar Tevetoğlu konser serisinde olacak mıydı? Eşi her daim yanındaydı. Demek ki, gerçekten bir starsan evli ya da bekar da olsan başarı seninle oluyor ve hayranların seni hiçbir durumda terk etmiyor. Tarkan yine çıtayı çok yükseltti. Rakiplerine kolay gelsin şimdiden…

Tabii ki Bodrum

Her yaz Bodrum ile Çeşme arasında yaşanan rekabet bu sezona da damgasını vurdu. Bodrum ve Çeşme birbirinden güzel sahilleri, gözde kulüpleri ve lezzet duraklarıyla 2017 yazının galibi olmak için yarışıyor. Birçok köşe yazarı ve gazeteci Çeşme’yi Bodrum’un önünde gösterse de değişmez bir gerçek var ki o da Bodrum’un birkaç adım önde olduğudur. Neden mi? İşte size derlediğim sebepler:

- Türkbükü Sess, vazgeçilmez DJ’yi Can Parlak’la her gece Türkçe pop müzik eşliğinde eğlence doruklara çıkıyor.
- Kuum Hotel, Bodrum’un en nezih ve kaliteli mekânı ayrıca en iyi deniz ve sahile sahip.
- Atılay Balık artık Bodrum müdavimleri için bir klasik hale geldi.
- Thor By Alkoçlar’da Cenk Eren gecelerini izlemek.
- Tren Beach Yalıkavak bu senenin en güzel mekânlarından diyebiliriz.
- Rixos Premium Bodrum’un muhteşem sahili ve yapılan haftasonu konserleri.
- ‘Mavi Suit’ Türkbükü’nün en güzel işletmelerinden biri.
- Bodrum Mantı, hem sabah kahvaltısı, hem akşam ve gece lezzet arayanlar için tam bir alternatif…
- Gümüşlük başlı başına özel bir yer
- Yalıkavak Palmarina Bitez dondurmacısı tam bir lezzet şöleni…
- Orak Adası’na tekne keyfi muazzam…

Ve bunun gibi Bodrum merkezin klasik çarşısı olmak üzeri birçok yer Bodrum’u vazgeçilmez yapıyor.

Beachlerde playback şoku

Kış aylarında daha çok Kıbrıs’taki casinolarda sahne alan sanatçılar, artık yaz aylarında da iş bulma sıkıntısı çekmiyor. Neyse ki yardımlarına Çeşme, Bodrum ve Ayvalık gibi ünlü tatil beldelerindeki beach partileri koşuyor. Hem tatil hem de iş yapıyorlar. İş yapıyorlar yapmasına ama canlı değil, tamamen playback yapıyorlar. Üstelik de 15-20 bin TL arası da para kazanıyorlar. Bu yaz Demet Akalın, Hande Yener, Derya Uluğ, Kenan Doğulu, Bengü gibi birçok şarkıcımız Çeşme ve Bodrum sahillerini hareketlendiriyor. Bu sayede birçok mekân da kötü geçen sezonu bu şekilde hareketlendirecek bir formül bulmuş oldu.

<p> </p>

Kritik zirvede neler konuşuldu?

Köpek saldırısından kurtardı! Şimdi de yalnız kalmasın diye yanında işe götürüyor

Antik kentteki kazılarda bulundu! 2'nci yüzyılda yapıldığı tahmin ediliyor

Son anları kameraya yakalandı! Ölmeden saniyeler önce çekilen fotoğraflar ve hikayeleri