• $17,0411
  • €17,5162
  • 965.124
  • 2371.25
6 Ağustos 2017 Pazar

Gülşen'den Beyonce taktikleri!

İki müzisyen sanatçının evlilikleri bu sektörde onlara ya yarar sağlar ya da zarar verir. Dünyada bu işi çok iyi yöneten bir çift var ki; bu sayede servetlerine servet kattı. Hatta katmaya da devam ediyor. Neredeyse müzik endüstrisini elinde tutuyorlar. Kimden mi bahsediyorum. Beyonce ve eşi Jay-Z’den… Kendi şarkılarını yapıp, söylüyorlar. Dünyanın en çok kazanan ikilisi müzik şirketine de ortak oldular. Bizde de bu işi en iyi yapan hiç kuşkusuz Gülşen- Ozan Çolakoğlu çifti diyebiliriz. Yaptıkları müzikte kendi isimleri ve imzaları var. Ünlüler her iki isimle de çalışmak için neredeyse yarış halinde… Bir nevi evlilikleriyle Voltran’ı oluşturup güçlerini birleştirdiler. Şimdilerde Türkiye’nin en çok kazanan çiftleri arasında… Yakında da tıpkı Beyonce -Jay-Z çifti gibi büyük bir müzik şirketine ortak olurlarsa hiç şaşırmayalım.

EUROVISION KULİSLERİ BAŞLIYOR

Tam artık Eurovison maceramız bitti derken, yarışma tekrar 2018 yılında yine Türkiye için gündemde. Türkiye tekrar Eurovision’a katılma kararı aldı. Portekiz’de mayıs ayında yapılacak yarışma için birçok isim gündeme gelir artık. Sertab Erener’den sonra bir daha ne o kadar iyi bir şarkı ne de şov izledik. Şimdi çok doğru bir isim, ses getirecek bir şarkıcı lazım bize. Hem sesi, hem görselliği, hem de o sahnede bütünüyle şov adına bu işin altından kalkacak bir isim gerekiyor. Bu isimler bizde var mı, tabii ki var. Mesela Aleyna Tilki… Genç, güzel ve birçok şarkıcıya canlı performansıyla şimdiden fark attı. Her türlü şarkıyı okuyabilir, görsellik anlamında da dünya starlarıyla yarışabilecek enerjide. Bir Gülşen var ki, o da sahne de devleşen ve yakışacak en iyi isimler arasında. Ama Tarkan’ın artık bu işlere ve yarışmalara katılacağını hiç sanmıyorum ama eminim Eurovision gibi bir platforma onunla katılırsak Eurovision’un yıldızı oluruz. Şimdiden bol şans Türkiye adına bizi temsil edecek sanatçımıza…

GECE KULÜPLERİNDE GÜVENLİK ZAAFI VAR MI?

Bu yaz en iyi iş yapan turizm merkezi her şeye rağmen Bodrum oldu. Ama geçen hafta Türkbükü’nde yaşanan olay herkesin ağzının tadını kaçırmaya yetti. Çilek Beach ve Sess gece kulübünün olduğu bölgede bir saldırganın gerçekleştirdiği olayda- maalesef ki en acısı da bu- Sess’in çalışanlarından gencecik bir hayat son buldu. Hayati tehlikesi olmadığını öğrendiğimiz sunucu Jess Molho’nun eşi Zeynep Hanım’a da bir kurşun isabet etti. Gece hayatı son bir yıldır Reina saldırısının ardından zaten zor bir dönemden geçmişti. Bu yaz tam turizm merkezleri, eğlence hayatı hareketlendi derken, yine bu saldırıyla insanların kalabalık mekânlara gitmemek için bir sebebi oldu. Bu iş de güvenlik mi eksik, gece kulüplerinde ki hata ne bilemiyorum ama güvenlik açısından büyük bir zaaf olduğu aşikar. Sadece orada çok genç yaşta çalışmak için bulunan Furkan Say’ın ailesine büyük sabır ve başsağlığı dilemekten başka bir şey gelmiyor elimizden.

baris.kocaoglu@aksam.com.tr
İnstagram: @bariskocaoglu
twitter: @bariskocaoglu66

<p>Cenk Torun, Çılgın Bediş dizisindeki Oktay rolü ile tanınıp  sevilmişti. Cenk Torun'a Çılgın Bedi

Çılgın Bediş'in Oktay'ı Cenk Torun yıllardır yanlış bilinen gerçeği açıkladı

Fatih'in kılıcının aynısı yaptı! Yurt dışından gelen taleplere yetişemiyor

Türkiye'de 500 bin TL altında alınabilecek otomobiller! Listeler güncellendi

İçmeler köyünde yaşam normale dönmeye başladı