• $28,9435
  • €31,2591
  • 1878.57
  • 8057.42
22 Mart 2019 Cuma

Gökçe Bahadır’ı kim gaza getirdi

Gökçe Bahadır’ın müzik aşkını bilmeyen yoktur. Bu sevdayla albüm yapıp, konser bile verdi. Ama sevgili Gökçe derim ki; bu aşk hobiden ibaret kalsaydı keşke. Bir proje için bile yapmış olsan, sahnede tek başına şarkı söylemek için çok iyi bir sesin olması gerekiyor. Ben ve birçok kişi o sese sahip olmadığın düşüncesinde. Dans et, tiyatro yap, müzikal yap, dizi çek, reklam filmlerinde oyna ama bırak bu şarkıcılık işlerini… O işi de o dalın üstatları yapsın. Şarkıyı evde ya da arabanda söyle. Bazen herkes kendi işini yapsa diyoruz ya…

Seninkisi aynı bu durum. Bir popstar gibi videolar yayınladın ya, gerçek şarkıcılara yapılmadı bu gösteriş. Bence sen oyunculuk alanında dönemin en yetenekli isimlerinin başındasın. Bırak bu şarkıcılık sevdasını derim.

EN ZOR SINAV

Sevgili Demet Akbağ öyle zor bir sınavdan geçiyor ki; hayat arkadaşı Zafer Çika’ya veda etti. Yıllardır tüm Türkiye’yi güldüren kadın, eşini tanıyan tanımayan herkesi hüzünlendirdi.

Zafer Çika ne magazin ne de görsel basında ön planda olmayan biriydi. Böyle olmasına rağmen, hem sanat hem iş dünyasında biliniyor ve seviliyordu. Ardından yazılan, çizilen iyi insan cümlelerinin hepsini hak etmiş belli ki... Demet Akbağ ve oğlu Ali Çika’nın cenazedeki hallerini görünce tüm Türkiye’nin içi sızladı.

Ölümün yaşı, vakti yok, lakin her ölüm erken biz insanoğlu için.

Usta oyuncu Demet Akbağ’a büyük sabır ve başsağlığı diliyorum. Ne olursa olsun araç kullanan ya da kullanmayan her bireyin emniyet kemerini ihmal etmemesi gerekiyor. Önlemi biz alalım, kaderi Allah ne yazdıysa ona bırakalım.

DURDUK YERE Mİ ÇIKIYOR BU DEDİKODULAR?

Serdar Ortaç ve Chloe, boşanma dedikoduları yüzünden yine isyan etmiş. Eğer gerçekten bir problem yoksa ve bu haberler masa üstünde sırf konuşulsun diye birileri tarafından yapılıyorsa Serdar haklı. Ama evlilik gerçekten kötü gidiyorsa ki, bunlar sadece dedikodudan ibaret değilse ve Serdar bir zaman belirleyip o tarihte boşanırsa, eninde sonunda gerçekler gün yüzüne çıkar. Benim anlamadığım Serdar ile kim neden bu kadar uğraşsın ve durup dururken neden bu dedikoduları çıkarsın. Ben bugüne kadar dedikodusu çıkıp ta ardından boşanmayan ünlü görmedim. İnşallah Serdar’ın dediği gibidir de her şey, dedikodudan ibarettir

<p>İsrail'in Gazze Şeridi'ne yönelik saldırıları 60'ıncı günde devam ederken, Hamas'ın silahlı kanad

Kassam Tugayları işgalci İsrail askerlerinin içine sızdı

İşgalci İsrail Batı Şeria'da ablukaya devam ediyor... Cenin Mülteci Kampı'na baskın

300 bin TL ile 350 bin TL arası! İşte adeta teklif yağan ikinci el otomobil modelleri…

Anadolu kökenli 41 eser Türkiye'ye dönüyor... Yurtdışına yasadışı yollarla kaçırılmışlardı