• $8,3468
  • €10,1984
  • 501.863
  • 1462.5
25 Mayıs 2018 Cuma

Geçmiş geçmişte kalmıyor!

Maalesef geçmiş geçmişte kalmıyor. İki gözde oyuncu Çağatay Ulusoy ile Gizem Karaca’nın, uzun zamandır devam eden uyuşturucu davalarında cezası belli oldu. Oyuncular için 2 yıldan 5 yıla kadar hapis cezası istendi. Eğer ceza onanırsa en az 2 yıl hapis cezası alacakları konuşulanlar arasında… İkisi de çok genç… İş ve özel hayatlarında tam da düzenlerini kurmaya başlamışken böyle bir kararın çıkması gençlikte yaptıkları bir hatanın bedelinin ne kadar ağır olduğunun gösteriyor. Bu yüzden tüm gençlere örnek olsun tekrar tekrar bu hatalar. Hayatta aileden sonra en önemli şeyin seçeceğiniz arkadaşlıklar ve dostlarınız olduğunu unutmayın. Yanlış ortamlar, yanlış arkadaşlıklar size bazen öyle bedeller ödetir ki, tüm hayatınız bir anda mahvolur.

Geçmiş er ya da geç karşınıza mutlaka çıkar.

Şöhret gelir ama önemli olan o şöhretin getirdiklerini güzelliklerle yaşamak. Her an aklı başında olmak zorundasın. Yoksa akıl baştan gidince, ne şan ne de şöhret beş para etmez.

5 yıldızlı şarkılar

Yıldız Tilbe’nin 39 şarkıcı tarafından yeniden yorum kazanan şarkıları nihayet sevenleriyle buluştu. Albümde yok yok diyebiliriz. Türkiye’nin en iyi sesleri bu albüm için bir araya gelerek bizlere adeta müzik şöleni yaşatıyor. Bu proje iki ayrı albümde 4 CD olarak hazırlanmış. Ne diyelim hayırlı, uğurlu olsun. Tam bir uzun yol albümü. Ben içlerinden en çok Röya “Ummadığım Anda”, Demet Akalın “Aşk Laftan Anlamaz Ki”, Gülşen “Delikanlım”, Oğuzhan Koç “Çat Kapı”, Deniz Seki “Beni Benden Alırsan” ve Sibel Can’ın okuduğu “Emi” şarkılarını beğendim.

Kraliyet Ailesi’nin Yeşilçam’ı andıran evlilikleri

İngiltere Kraliyet Ailesi’nin erkeklerinin evlilikleri ve seçtikleri eşleri bana Yeşilçam filmlerindeki zengin oğlanla fakir kızın aşk hikayelerini anımsattı. Ama tek fark; masalın mutlu sonla bitmesi oldu. Bakınız İngiltere Veliaht Prensi Harry’nin oyuncu Meghan Markle’la evlenmesi…

Meghan Markle’in belki de hayal bile edemediği evlilik bu hafta sonu gerçekleşti. Kızın babası düğüne gelmedi ya da gelemedi ama dedikodulara göre babanın çiftin fotoğraflarını ilk basına para

karşılığı veren kişi olmasıydı. Meghan Markle’ın daha önce evlenip boşanması da bu evliliğin en çok konuşulmasına sebep olan diğer bir olaydı. Prenses Diana’nın gelinleri de aynı kendisi gibi alt tabakadan Kraliyet Ailesi’ne ve saraya adım atan kızlar olması dikkat çekici.

Velev ki konu gerçek sevgi olunca gerçekleşmeyecek hiçbir mucize olmadığının göstergesi oldu bu evlilik. Bizim Yeşilçam aşklarının gerçekte de yaşanıyor olması hele ki bu devir de tüm dünyayı etkiledi kuşkusuz.

<p>MGM Hava Tahmin Uzmanı Şahin Şahbaz,</p><p>'Balkanlardan gelen yağışlı ve serin bir hava cuma, cu

Meteorolojiden gök gürültülü sağanak yağış uyarısı

Filistin'de işgalci İsrail'e ait patlamamış bir füze bulundu

Belediye ekipleri Marmara Deniz'indeki deniz salyasını temizlemeye başladı

ASELSAN'ın mikro insansız hava aracı ''Saka'' kanatlandı