• $17,2517
  • €17,557
  • 976.679
  • 2391.41
20 Ağustos 2017 Pazar

En büyük rakipleri çocukları!

Sinema, müzik ve tiyatro alanında adını altın harflerle yazdıran birçok sanatçının çocukları anne- baba mesleğine yönelmese de en az onlar kadar ünlü… Bir döneme damga vuran isimlerin çok çalışarak deyim yerindeyse tırnaklarını kazıyarak edindiği popülerlik, bugün sosyal medya sayesinde daha kolay oldu. E bir de ünlü bir anne veya babanın çocuğu olunca bu popülerlik iki katına çıkabiliyor. Arkadan o kadar hızlı yeni bir nesil geldi ve büyüdüler ki, bugün anne ya da babalarının tahtını sallayacağa benziyor. Hülya Avşar’ın kızı Zehra Çilingiroğlu en az annesi kadar güzelliğiyle adından sıkça söz ettiriyor. Türkan Şoray’ın Yeşilçam’ın Sultanı unvanını kimse alamadı ama Yağmur Ünal annesinin kalite ve duruşunu yansıtan genç bir kız oldu. Eski güzellerden Defne Samyeli, kızı Deren Talu’yla görüntüde abla- kardeş gibi dursalar da, Deren annesi kadar güzelliğiyle bakışları üzerine çekmeyi başardı. Suna Yıldızoğlu’nun kızı Yasemin Allen de annesinin izinde iyi bir oyuncu olma yolunda… Sibel Can’ın kızı Melisa Ural annesinin tıpatıp kopyası zaten. Canan Hoşgör ve Hamdi Alkan’ın kızı Zeynep Alkan, cesur paylaşımlarıyla bu aralar sosyal medyada bir hayli popülerlik sağladı. Nergis Kumbasar ve Mehmet Ali Erbil’in kızı Yasmin Erbil de babasının kızdıracak paylaşımlarıyla dikkat çekiyor. Boynuz kulağı geçer mi geçmez mi bilemiyorum. Zamanla göreceğiz.

Sibel Can’ın reklama ihtiyacı mı var?

Sibel Can’ın bir otel odasının balkonunda cep telefonuyla konuşurken çekilmiş bikinili pozları o kadar çok konuşuldu ki… Yazmadan geçmeyim dedim. Fotoğraflar için demediklerini bırakmadılar. Yok photoshopmuş, yok PR’mış… Sibel Can bu resimleri özellikle çektirmiş olsa ne olacak, çektirmese ne olacak. Bu ülkede biz o kadar yalandan çekim, yalandan yakalanma gördük ki. Velev ki Sibel bu resimleri bilerek çektirdi. Photoshop yaptırdı. Sibel Can öyle de böyle de bu ülkede güzelliği kadar sesiyle de diğer isimlerden ayrılmış önemli seslerden biri… Her gün Instagram’da boy uzatan, incelten, makyajsız bir fotoğraf bile paylaşmayan gençlere bakarsak, Sibel üç çocuk annesi olarak hâlâ çok güzel.

Demet Akalın olmak zor iş!

Neden bunu yazıyorum. Çünkü kendisini meslek hayatımda ilk kez bir programda sinir krizi geçirir bir vaziyette ağlarken izledim. Haciz haberleri nedeniyle belli ki dolmuştu. Bugüne kadar hiç görmediğimiz bir yüzünü gördük. O güçlü, kendine güvenen, herkese söyleyecek bir sözü olan kadın gitmiş ‘beni dinleyin’ diye bağıran, derdini anlatmaya çalışan bir kadın gelmişti. Ben tek başımayım, bana bunu neden yapıyorsunuz diye isyan ediyordu. O kadar haklıydı ki, meyve veren ağaç taşlanır misali bir durum yaşıyordu. Demet diğer meslektaşlarının aksine müziğine yatırım yaparak geldi bugünlere… Hâlâ daha ‘en iyi şarkıyı’ bulmak için gece-gündüz çalışıyor. Hayatında her şey yolunda gidiyor gibi görünse de, öyle olmuyor. Çevresi düşmesini dört gözle bekleyen kötü niyetli insanla dolu. O günkü isyanı da aslında bunaydı. ‘Kim dost, kim düşman gördüm’ dedi. Bir tek Berkay’ın kendisine evinin kapılarını açtığından söz etti. Demet Akalın bugünlerde eşi Okan Kurt’tan ötürü hayatında belki de hiç yaşamayacağı olaylar yaşadı. Eşinden dolayı kaynaklanan problemden ötürü yıllardır kadın başına yaptığı gücü bir anda yok edilmeye çalışılıyor. Bu yüzden de Demet Akalın olmak zor bir iş, hele ki böyle bir kadını, kocası olarak taşımak daha da zor…

Yeşilçam ıssızlaşıyor! Kuzey Vargın’a veda

Yeşilçam’dan bir yaprak dökümü daha. Türk sinemasının jönlerinden Kuzey Vargın, 74 yaşında hayata veda etti. Kuzey Vargın’ın ölüm haberini duyduğumda Filiz Akın’ın Hakan Balamir için sarf ettiği sözler aklıma geldi. ‘Yeşilçam gittikçe ıssızlaşıyor’ demişti. Evet! Tüm Yeşilçam değerlerini tek tek kaybediyoruz. Kuzey Vargın’a Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı dilerim.

<p>Cenk Torun, Çılgın Bediş dizisindeki Oktay rolü ile tanınıp  sevilmişti. Cenk Torun'a Çılgın Bedi

Çılgın Bediş'in Oktay'ı Cenk Torun yıllardır yanlış bilinen gerçeği açıkladı

Fatih'in kılıcının aynısı yaptı! Yurt dışından gelen taleplere yetişemiyor

Türkiye'de 500 bin TL altında alınabilecek otomobiller! Listeler güncellendi

İçmeler köyünde yaşam normale dönmeye başladı