• $15,5384
  • €16,2284
  • 906.996
  • 2390.79
28 Ekim 2012 Pazar

Duble tanıtım

Dünya tenisinin en önemli 8 raketi geçen yıl olduğu gibi bu yıl da WTA İstanbul'da ter döktü. Geçen yıl seyircimizin yarattığı olumlu ambiyans sayesinde dünya basınında bolca yer aldı İstanbul'umuz. Eurosport başta olmak üzere birçok uluslararası TV kanalı, turnuvanın öncesi ve sonrasını ekranlara getirdi. Bugün ise final günü. Bu yıl da İstanbul, her gün dünya basınında haber oldu. Maria Sharopava, Victoria Azarenka, Serena Williams gibi ünlü raketler ülkemizin adını, kimi zaman sosyal medya üzerinden, kimi zaman da canlı TV ve gazete röportajlarında duyurdular. Bu bizim için adeta duble tanıtım oldu. Bu turnuvayı iyi değerlendirmeliyiz, her yıl üzerine yeni şeyler koyarak devam ettirmeliyiz. Tenis, dünya salon atletizm ve uluslararası güreş şampiyonalarındaki organizasyon başarılarımız o çok istediğimiz 2020 Olimpiyatları'nıı ülkemize getirebilir.

Bayram biter gece hayatı hızlanır
Yaz aylarının bitmesiyle beraber İstanbul gecelerinde olan belirsizlik hala devam ediyor. Sanırım Kurban Bayramı sonrası büyük bir hareket olur. Yine uzun bayram tatili sebebiyle hiçbir gece kulübü açılışı olmadı. Sanatçılar her zaman olduğu gibi Kıbrıs ağırlıklı program yapıyor. Banu Zorlu'nun albüm tanıtımı için gittiğim Beyoğlu Chapelle Pera'da sevgili dostum İzzet Çapa'ya rastladım. Bana yeni projelerinden bahsetti. Bayram sonrası City's içinde 'Mahalle'yi açıyormuş. Daha sonra ise Akaretler'de Rum Meyhanesi konseptinde 'Salonika' açılıyor.

Akşam Hollywood'da
AKŞAM
Magazin Servisi olarak ekip arkadaşlarımla birlikte yıllardır bayrama özel röportajları siz okuyucularımızla paylaşmayı bir görev edindik. Bu yıl çıtayı biraz daha yükseltip dünyaca ünlü isimlerle bayrama özel sohbetler gerçekleştirdik. Dışarıdan nasıl göründüğümüzü, eksiklerimizi ve coğrafi güzelliklerimizi bir de onlardan dinledik. Demet Öger'in New York'ta AKŞAM Gazetesi için yaptığı Matt Dillon, Scott Elrod, Robert Davi, Elton John ve eşi David Furnish röportajı oldukça ses getirdi.

Haftaya görüşmek üzere

twitter.com/bariskocaoglu66

<p><b style='font-size: 1.6rem;'>Röportaj: Yasemin İlan</p><p>Arabesk müziğin önemli tems

Ümit Yaşar'dan polemik yaratacak sözler... 'Veliaht yok, taklitler var'

Haftanın yalanları deşifre edildi! İşte haftanın yalanları

Yetkililer doğruladı! Atom bombasından daha büyük

Kargalar boş evdeki duşakabini bakın ne hale getirdi! Eve gelince gözlerine inanamadı