• $8,155
  • €9,7089
  • 457.312
  • 1393.24
15 Haziran 2018 Cuma

Dosso Dossi Fashion Show ve önemi

Hafta sonu her yıl klasikleşen Dosso Dossi Fashion Show için yine Antalya’da bulunmak çok güzeldi. Neden Dosso Dossi Fashion Show bu kadar önemli derseniz, Türkiye’de moda sektöründe böylesine büyük ve gösterişli bir organizasyonu her sene düzenlemek, dünya starlarını ve moda dünyasının en önemli isimlerini ülkemize getirmek ve dünyaya bu şekilde tanıtılmak emek ve özveri ister. Ve bunu her yıl bize yaşatan Dosso Dossi Ailesi’ni ve Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Eraslan’ı ve The Land of Legends Theme Park’ı bir kez daha buradan tebrik ederim.

Atlı havuz üzerine kurulan devasa podyum her modelin yürümek istediği bir podyumdur kesinlikle. Kimler geldi geçti bu organizasyondan yıllardır. En önemlisi de ülkemizin bu güzel organizasyonla anılmasıdır.

PARİS’İN SEMPATİKLİĞİ

Antalya’da gerçekleşen organizasyona 30 ülkeden 5 binin üzerinde katılımcının gelmesi de göz ardı edilemez. Bu hem moda sektörü adına, hem de turizm sektörü adına ülkemizin en güzel şehirlerinden biri olan Antalya ve Türkiye’ye yapılmış büyük bir hizmettir.

Gelelim dünyaca ünlü Hilton otellerinin varisi model, oyuncu, şarkıcı, yazar, sosyetik güzel Paris Hilton’a. Zenginliği ve skandallarıyla bugüne kadar takip ettiğimiz 1981 doğumlu Paris’le tanışma fırsatı buldum. Dışarıdan şımarık görünen kızın içten ve samimi halleri herkesi şaşırttı. Her sorulan soruya cevap verdi. Kimseye yüksekten bakmadı ve bizim bazı oyuncu ve modellerimiz gibi kasım kasım kasılmadı.

Kısacası çok komplekssiz, kendiyle barışık bir kızla karşılaştık.

Oyuncu nişanlısı Chris Zylka’nın da bu seyahatte kendisine eşlik etmesi evliliğin de çok yakın habercisi oldu.

Türkiye’ye ve Türk insanına olan sevgisi ve ülkemizi, misafirperverliğimizi defalarca dile getirmesi çok güzeldi.

GECENİN NEŞESİ MUSTAFA

Mustafa Sandal, gecenin en güzel rolünü üstlendi şüphesiz. Paris Hilton’un kendisine eşlik ettiği o dev podyumda ‘Ben Olsaydım’ şarkısıyla gecenin hem neşesi oldu hem de dansı şovu, sempatikliğiyle bir nebze de olsa geçen hafta olan boşanmanın ardından moral bulmuştur. Mustafa Sandal açıkçası sahneyi performansı ve şarkılarıyla doldurdu.

VE TÜRK MODELLERİMİZ

Sadece Dosso Dossi Fashion Show için hazırlanmış olan özel kreasyonla podyuma çıkan 40 manken Paris Hilton’a eşlik etti. Bu 40 modelin arasında Çağla Şıkel, Deniz Akkaya, Demet Şener ve Özge Ulusoy vardı ve en önde yerlerini aldılar.

Bu isimler de podyumun hakkını fazlasıyla verdiler ve işlerine nasıl güzel yatırım yaptıklarını ve bugün moda sektöründe hâlâ başmanken olarak anılmayı neden hak ettiklerine bir kere daha şahit olduk. Özge Ulusoy hariç hepsinin artık çocuklarının olduğunu unutmamak lazım. Buna rağmen hâlâ 20 yaşındaki gençlerden daha özenli ve düzgün fizikleri işlerine olan saygılarından şüphesiz.

<p>Koronavirüs salgınının uzun süredir kontrolden çıkmış olduğu ABD'de son durum ne? Aşılama süreci

ABD'de koronavirüs salgınında son durum

Beşiktaş, Erzurum'a ayak bastı

Zonguldak'ta dereden akan çamurlu su denizin rengini değiştirdi

Nisan ayında yağan kar Domaniç Dağları'nı beyaza bürüdü