• $33,079
  • €36,2015
  • 2611.89
  • 11139.5
5 Ağustos 2022 Cuma

Döken memnun, dökülen memnun

Bu hafta Demet Akalın'ın sahne aldığı mekânda şampanyayı garsonun kafasına dökmesini konuşmayan kalmadı. Ben gece kulüplerinde tabak kırıldığını gördüm, sahneye sanatçıya jest için şampanya gönderildiğini gördüm, masa yakıldığını gördüm ama sanatçının gelen içkiyi garsonun kafasına döktüğünü ilk defa gördüm. Neyse bu 'çok gerekli bilgi'yi de öğrenmiş olduk! Görüntü kötü, Demet'in gelen içkiyi beğenmemesi kötü, tavır ve konuşma kötü ama bize göre. Çünkü görünen o ki döken de dökülen de halinden memnun. Bu bir sahne işiymiş ve o şekilde yapılıyormuş...

SÜREKLİ LAF SOKAN BİR GONCA

Gonca Vuslateri oyunculuğu bıraktıktan sonra sürekli birilerine laf söyleyen, öfkelenen bir tipe büründü. Yine tam kime söylediği belli olmayan ama herkesin kim olduğunu anladığı şu cümleleri yazıp, geçti: "Bir iki dizide suni gözyaşıyla ağlama sahnesi... Tam kariyer yapacakken zengin kocayla Akdeniz sahillerinde tanışıp, evlenmek... Aynı düğünde 5 gelinlik... Yurtdışı satışlarından %1."

Ah Gonca, bunlar çok talihsiz açıklamalar. İyi oyuncusun ama neredesin? Sürekli birilerine laf sokarak iyi oyuncu olunmuyor. Belki de biraz dilini tutmalısın. Kendini sevdirmelisin. Estetikli yeni nesil oyunculara laf söylemekle olmuyor bu işler. Onlar bir başarı yakaladıysa, demek ki yapılan iş doğru ve halk sevmiş ki bir yerlere gelmişler. Kimse oturduğu yerden bir yere gelmiyor merak etmeyin. Güzellik de bir yere kadar gidiyor. Zaten yeteneği ve ışığı olmayan birinin bu sektörde barınması çok zor. Bırakın herkes bir şeyler yapsın, gerisini seyirci takdir etsin. Siz de yapın, işinizle gücünüzle anılın, millete laf söyleyerek değil....

MURAT BOZ İYİ ŞARKICI AMA OYUNCU DEĞİL

Zeytin Ağacı dizisi o kadar konuşulunca, herkes gibi sonuna kadar keyifle izledim. Konu güzel, değişik ve etkileyici. Oyuncu kadrosu da iyi, özellikle dizinin 3 kadın başrolü çok başaralı, rolleri üzerlerine tam oturmuş. Ama tam da böyle bir kadronun içinde olmayan tek şey Murat Boz! Murat kesinlikle doğru yüz ama bu kadar iyi bir kadro arasında oyunculuğu çok zayıf kalmış. Şarkıcılığına, sahnesine lafım yok ama oyunculuk bu kez etkilemedi. Bu arada Tuba Büyüküstün dizinin belki yıldızı ama Seda Bakan oyunculuğu ile fazla ön plana çıkmış bu rolde. Güzel iş, izlenme oranları da tüm dünyada bunun ispatı oldu. Devamını merakla bekliyoruz.

MÜZİĞE İLK ADIM!

Geçtiğimiz iki haftada gerek geleneksel basında gerekse sosyal medyada karşıma sürekli Mustafa Mert Koç ve yeni şarkısı 'Geri Dönemem'in haberleri çıktı. Mustafa Mert Koç başarılı bir oyuncu... 'Neden müzik işine girme gereği duydu?' diye düşünürken ön yargılı davranmadan şarkıyı dinleyip, klibini izledim. İyi ki de öyle yapmışım. Şarkı da klip de eğlenceli, iyi hissettiriyor ve tam da dinlemeyi özlediğim bir tarzda... Mustafa Mert, şarkının söz ve müziğine kendi dokunuşlarını da yapmış. Yani söz yazıp beste de yapıyormuş. Ben Mustafa Mert Koç'u ve şarkısını başarılı buldum. Müzikte daha iyi işler yapacağını düşünüyorum.

<p>İstanbul Gayrettepe'de tadilatta olan gece kulübünde meydana gelen ve 29 kişinin yaşamını yitirme

Beşiktaş'ta 29 kişinin can verdiği yangının yeni görüntüleri ortaya çıktı

Üniversite tercihi yapacaklar dikkat! İşte en çok para kazandıran meslekler

Kıbrıs Barış Harekatı'nın az bilinen fotoğrafları! İlk kez göreceksiniz

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (18 Temmuz 2024)