• $13,4741
  • €15,2856
  • 789.847
  • 2032.17
5 Nisan 2019 Cuma

Demet ikinci evliliği yapar mı?

Salı günü Radyo Viva’daki ‘Ağır Masa’ programımıza katılan Demet Şener ile yeni aşkı Cenk Küpeli hakkında konuştuk. Gördüm ki, Demet çok mutlu, yaşadığı aşk ona yaramış.

Uzun zaman sonra birine güvenmiş, elinden tutmuş bu yüzden de saklama ihtiyacı duymuyor. Zor bir dönem geçirdi Demet.

Bitmeyen bir boşanma davası ve 2 çocuğun sorumluluğuyla uzun süre inzivaya çekilmek zorunda kalmıştı. Üzerindeki en büyük yük olan İbrahim Kutluay ile boşanma davası nihayet sonuçlandı. Şimdi tam da ‘Demet biriyle beraber olacak mı?’ soruları sorulurken Demet âşık olduğunu herkese duyurdu. Sansasyon istemiyordu bu yüzden de kendi açıklamış oldu. Demet şu an mutlu…

Umarım uzun bir aradan sonra elini tuttuğu insan doğru insandır. Ama böyle giderse ikinci evlilik kapıda gibi görünüyor!

BU YAZIN ŞARKISI HENÜZ ÇIKMADI

Bahar geldi ama henüz ne pop starlardan ne de fantezi müzik şarkıcılarından bu yaza damga vuracak albüm ve şarkı çıkmadı. Bu sene bangır bangır en çok kadın şarkıcılar arasında Simge’nin şarkısı çaldı ve hâlâ devam ediyor. Şimdi önümüzde Demet Akalın albümü var. Demet çok iddialı görünüyor. Instagram’dan takip ettiğim kadarıyla güzel şarkılar geliyor. Demet’in albümünden sonra yazın hit şarkıları belirlenir gibi ama özellikle erkek şarkıcılardan hâlâ bir albüm, şarkı gelemedi. Bu yaz bana göre kadın sanatçılar yine şarkılarıyla erkekleri geçecek gibi görünüyor her yerde.

HEPSİ REKLAM MIYDI?

Beren Saat, Instagram’da öyle yazılar paylaştı ki, tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Herkes evliliğin kötü gittiğini, Kenan Doğulu ile aralarının bozuk olduğunu, ayrılacaklarını düşünürken o bu dedikoduların üzerine daha da depresif bir görüntü çizdi. Yazılarına devam etti. Uzun zamandır konuşulmayan Beren, bir anda magazin dünyasının en çok konuşulan ismi oldu ki, bu durumu Kenan’ın hiç de tasvip etmediğinden eminim. Çünkü Kenan, Beren ile evliliğini hiçbir zaman ön planda tutmak için çaba göstermedi, reklam malzemesi yapmadı, çoğu çifte nazaran hep korudu bu evliliği… Gelgelelim Beren bir anda gülmeye başladı. Dizi çekimleri başladı, ‘mutluyum, çalışıyorum’ dedi. Şimdi bu bir aylık bunalım, dizinin ön hazırlığı mıydı yani. Eğer böyle ise de keşke Kenan’ı ve evliliğini malzeme etmeseydin buna.

<p>Ezgi Aşık <span style='font-size: 1.6rem;'>soruyor, İstanbul Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr.

Rusya-Ukrayna gerginliği nereye evrilir?

Cam parçalarından evlilik teklifi! Herkes onu konuşuyor

Bu deliğin altında bakın ne var! Gözlerinize inanamayacaksınız

Sarımsağı böyle tüketenler dikkat! Bu hatayı sakın yapmayın