• $13,1447
  • €14,9554
  • 756.641
  • 1811.21
22 Ekim 2017 Pazar

Cingöz Recai ve hüsran!

Beklenti fazla olunca belki de o yüzden bu film benim için bir hüsran… İzlerken ya Kenan İmirzalıoğlu olmasaydı diye düşünmemek elde değil. Tek başına filmi götürmüş, sırtlamış. Bu film, Kenan’ın oyunculuk performansının ne kadar üst düzeyde olduğunun göstergesi. Filmin müzikleri, görsel şovu, çekimler, kostümler, sahnelerin çekildiği yer ve mekânlar gerçekten çok iyi. Ama o kadar çok şey eksikti ki sanki film için çok düşük gelmiş senaryo. Diğer oyuncular Kenan’ın o kadar gölgesinde kalmış ki. Mesela usta oyuncu Haluk Bilginer’in hakkı yenmiş. Sahneleri çok azdı. Meryem Uzerli için çok vasat diyebilirim. Rol üzerine hiç oturmamış. Keşke başka bir oyuncu olsaydı izlenimi verdi. Hâlâ benim için Hürrem… Rolünden sıyrılamamış. Türkiye’de hiçbir rol üzerine oturmuyor Meryem’in nedense. Ve sıkılan bir seyirci vardı sinemada, ikinci yarısını izlemeyi tercih etmeyen hatta. Yine de en azından Kenan İmirzalıoğlu ve diğer usta sanatçılar adına gidip görün bence ama akılda kalan bir sahnesi bile yok şu an aklımda maalesef.

Yazık değil mi çocuklarınıza?

Ne ihanet, ne boşanma ne de velayet davalarının bitmediği bir süreçten geçiyoruz. Hemen hemen her gün bir ünlünün mutlaka mahkeme haberi oluyor. Asena Atalay ve Caner Erkin nihayet boşandı derken bir de velayet davası çıktı. İşin enteresan kısmı ise mahkeme hakiminin bile her iki isme isyan edip, manşetlere taşınmasıydı. ‘Allah Çınar’ı iki taraftan da korusun’ serzenişinde bulunuyor. Kim bilir duruşmada neler yaşandı ki hakimi de çileden çıkarmışlar. Diğer taraftan bir ağlayan ise Ebru Şallı’nın yasak aşkı Uğur Akkuş’un eşi Gonca Akkuş. “Çocuklarımı bana göstermiyorlar” diye isyanlarda… Avukatları da her gün bir başka kanalda yaygara çıkarıyor. Bir de sizin de en az benim kadar sonucunu merak ettiğiniz Demet Şener ile İbrahim Kutluay’ın çekişmeli boşanma davası var. Bu dava 1 yıl bu şekilde sürüp gider. Çünkü Demet Şener, 8 milyon TL tazminat istiyor. Her iki isim de birbirine avukatları aracılığıyla mesajlar gönderirken yine ortada ikiye bölünmüş çocuklar. Olan yine çocuklara oluyor. Bu çocukların işi gerçekten çok zor. Farkında değilsiniz belki ama hayatları boyunca unutamayacakları anılar bırakıyorsunuz onlara… Keşke biraz daha vicdanlı olsanız da kendi çocuklarınızı bu kadar üzmeseniz.

Ebru Gündeş’e az bile

Ebru Gündeş, yine Günay sahnelerine başladı. Salon yine tıklım tıklım. Boş günü yok zaten Ebru’nun. Bu sene onun arı gibi çalışma yılı oldu. Sahnede de şarkılarını 22 ayar altın kaplama mikrofonla söyledi. Sahnesi o kadar önemli ki onun için, hem kostümlerine, hem sahne ve ses ekipmanlarına gereken özeni gösteriyor. O yüzden de bu devrin en önemli sesi. Mikrofonun fiyatı 9 bin dolar. Bu kadar güzel bir ses de bence öyle bir mikrofonda şarkı söylemeye layık. Bugün birçok sanatçının kıyafetlere servet harcadığı bir dönemde Gündeş’in sahnesi için aldığı mikrofon çok da göze batmasın bence.

<p> </p>

Sergen Yalçın'ın istifasına ret kararı

Konya'da kum fırtınası zincirleme kazaya neden oldu

Van'da aracın çarptığı ayı tedaviye alındı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (30 Kasım 2021)