• $13,5894
  • €15,3007
  • 795.276
  • 1951.17
30 Ocak 2011 Pazar

Cem kontenjanı bitirmiyor

Cem Yılmaz iki yıl aradan sonra gösteriye başlar da kapalı gişe oynamaz mı! Bugünlerde kimi görsem 1 ayı aşkın bir süredir gösterilerine devam eden Cem Yılmaz'ın esprilerinden bahsediyor. Sadece sohbet ortamlarına değil aynı zamanda gazete sayfalarına da taşınan bu espriler kimi zaman gündeme de damgasını vuruyor. Ünlü şovmenin gösterileriyle ilgili en çok konuşulan konulardan biri de Yılmaz'ın kendisinden bedava bilet isteyenlerden gerçekten çok sıkılmış olması. Artık biletlerin satışa çıkar çıkmaz neredeyse tükendiği gösteriler için Cem Yılmaz'dan bedava bilet istendiği doğrudur. Fakat Cem Yılmaz söylenenlerin aksine hemen hemen herkese cevap vermeye çalışmaktadır. Hatta öyle ki gösterilerin yapıldığı Türker İnanoğlu Maslak Show Center'da iki locanın biletleri ünlü şovmenin isteğiyle hiçbir şekilde satışa çıkarılmıyor. Cem Yılmaz çok yakın dostlarını ya da devlet erkanından kendisini seyretmek isteyen özel seyircilerini burada ağırlıyor.

'MUHTEŞEM' DEDİK, MUHTEŞEM OLDU!
Show TV'de yayınlanan Muhteşem Yüzyıl dizisinin ses getireceğini biliyorduk ve daha önce sizinle de bu bilgiyi paylaşmıştık fakat ününün dış basını Türkiye'ye çekip, set kapısında yatıracak kadar çoğalacağını biz de tahmin etmiyorduk. Geçen haftanın en önemli olaylarından biri Halit Ergenç ve Meryem Uzerli'nin başrolde oynadığı Muhteşem Yüzyıl'ın setindeki Reuters, Herald Tribune, The Wall Street gibi basın kuruluşlarının temsilcileri oldu. Televizyonda yayınlanan bir dizi daha ne kadar yankı uyandırabilir ki!

THY, VİETNAM SEFERİNDE!
Türk Hava Yolları'nın Vietnam'a eklediği seferler nedeniyle düzenlediği basın gezisiyle geçen hafta Vietnam'daydım. Türkiye'nin ABD'yle yaptığı savaştan daha çok Rambo filmleriyle tanıdığı Vietnam'a keyifli bir yolculuk gerçekleştirdik. Saygon olarak bilinen ve Ho Chi Minh City olarak değiştirilen Vietnam'ın başkentine düzenlenen THY seferleri 29 Aralık'ta başladı. Bangkok aktarmalı, haftanın 4 günü düzenlenen uçuşlar gözünüzü korkutmasın. Her ne kadar yolculuk süresi uzun olsa da güleryüzlü hizmet, ve uçuş konforuyla sorunsuz yolculuk yapabiliyorsunuz. THY Basın Müşaviri Ali Genç'in rehberliğindeki gezimizle ilgili detayları AKŞAM Gazetesi Pazar İlavesi'nde okuyabilirsiniz.
Haftaya görüşmek üzere...

<p> </p>

İlçe belediyelerine tuz yerine kum mu verildi?

Çay tiryakilerine kötü haber! Öyle bir zararı var ki...

Bizi böyle kandırıyorlarmış! Tüm hileleri ortaya çıktı

Çıngıraklı yılanın kuyruğunda bakın ne var!