• $18,0876
  • €18,1625
  • 1016.26
  • 3020.2
2 Temmuz 2017 Pazar

Cem iyi bir eş değil ama iyi bir baba oldu

Cem Yılmaz iyi bir sevgili, iyi bir eş olmayı başaramasa da iyi bir baba olmayı kesinlikle başardı. Ahu Yağtu ile olan evliliği uzun soluklu bir evlilik olmadı ama bu evlilikten olan oğlu Kemal’le Cem Yılmaz bambaşka bir adam oldu. Oğluna çok düşkün, her şeyiyle yakından ilgilenen bir baba oldu. Instagram’da oğlu Kemal’le yaptığı paylaşımlar da bunun en güzel kanıtı. En son Babalar Günü’nde Kemal’le birlikte yapmış oldukları müzik gösterisi baba-oğulun birlikte nasıl anlaştıklarının göstergesi niteliğindeydi. Cem Yılmaz ilişkilerinde dikiş tutturamadı. Ama babalık ve iş kariyerinde bunun tam tersi istikrarla başarılara imza atıyor diyebiliriz.

SİNAN AKÇIL’IN TARKAN KISKANÇLIĞI

Popçu Sinan Akçıl, rakibi Tarkan’ın ‘10’ isimli albümü çıktığı günden itibaren hep isyanlarda… Radyoculara sürekli olarak ‘Tarkan şarkıları çalınıyor’ şeklinde serzenişte bulunuyor. Sanatçının albümünün kısa sürede 300 bin sattığı yönündeki sorulara da “Satış raporlarını getirin de görelim abi” diyerek tam bir kıskançlık naraları atıyor. Buradan kendisine sormak istiyorum. Radyocular merakla beklenen Tarkan albümü çıkacak da çalmasınlar mı?, Tarkan satış raporlarını getirirse satmadığını nasıl ispat edeceksin? Sinan Akçıl, çok yetenekli bir söz yazarı ve besteci olabilir. Genç kızların beğendiği önemli pop müzik şarkıcılarından Sinan. Buraya kadar her şey tamam da, bu ülkede Tarkan diye bir gerçek var.

SURVIVOR FİNALİ MUHTEŞEMDİ

Her yıl olduğu gibi bu yıl da Survivor 2017 finali oldukça heyecanlı geçti. Favorim olan Gönüllüler takımından Ogeday’ın birinci olması beni ayrı bir mutlu etti. O gece Kıbrıs’ta yine muhteşem bir organizasyona imza atıldı. 6 ay gibi uzun bir maratondan sonra birincisi netleşen Survivor 2017, belki de tarihinde ilk kez bu kadar zor parkurlarda finalistlere ter döktürdü. Enlerin yarıştığı programda yarışmacılar da tüm yarışların hakkını fazlasıyla verdi. Final gecesi ekranda en keyif aldığım bölüm, Acun Ilıcalı’nın üç kızının da bulunduğu konsey gecesini bire bir canlandırması oldu. Acun’un Zeynep Ilıcalı’dan olan kızları Leyla ve Yasemin ile Şeyma Şubaşı’dan olan en küçük kızı Melisa’nın tatlılığı benim için ekranlarda en eğlenceli ve keyifli dakikaların olduğu zamandı. Bir dahaki sene bakalım Survivor’da kimler olacak? O da eminim ki önümüzdeki günlerde netlik kazanır.

<p> </p>

Kritik zirvede neler konuşuldu?

Köpek saldırısından kurtardı! Şimdi de yalnız kalmasın diye yanında işe götürüyor

Antik kentteki kazılarda bulundu! 2'nci yüzyılda yapıldığı tahmin ediliyor

Son anları kameraya yakalandı! Ölmeden saniyeler önce çekilen fotoğraflar ve hikayeleri