• $28,9552
  • €31,8662
  • 1904.11
  • 8017.85
29 Mart 2019 Cuma

Böyle moda kurbanı görülmedi!

Ömür Gedik’in başına gelen bu ülkede hiçbir ünlünün başına gelmemiştir. Gedik’in ne kadar hayvansever ve hayvan hakları için uğraştığını bilmeyen yoktur.

Hiç bu özelliğini bilmeyenlerin, evine bakması ve sahiplendiği sokak hayvanlarını görmesi yeter. Konunun burada Ömür’ün hayvanseverliğine dönüştürülmesi çok basit bir gündem. Gedik modacısı tarafından gelen, yakasında devetüyü olan bir kıyafeti kızının düğününde giyiyor. Tabii ki devetüyünün gerçek olduğunu bilmeden…

Kıyafet, kürk konusunda sürekli didişme halinde olduğu Bülent Ersoy’un gözünden kaçar mı? Diva’nın tüy konusunda ne kadar uzman olduğunu sahne kostümlerindeki tüylerden biz erkekler bile az çok tahmin ederiz.

Şimdi buradaki tek suçlu tamamen Ömür’ün modacısıdır. Ömür’ü bu kadar kürk giyenlere karşı olan tavrıyla zor durumda bıraktı. Bir de bu yetmezmiş gibi Bülent Ersoy gibi kürk sever birinin eline düşürdü.

Yani anlayacağınız Ömür modacısının kurbanı oldu.

ADLİYE KORİDORLARINDAKİ ÜNLÜLER

Özellikle geçen yıl ve 2019’un ilk aylarından itibaren magazin ve sanat dünyasının ünlüleri adliye koridorlarından kurtulamadılar. Hiç olmadığı kadar adliyeden haber yapan biz magazinciler, neredeyse mahkemelerin dışına çıkamadık. Sanat camiasına bir şeyler oldu. Ya kültür değişti ya da sanatçılık anlayışı… Sorarsanız kimse işi dışında bir şeyle anılmak istemez. Magazinsel olaylardan kaçar, muhabirlerle köşe kapmaca oynarlar. Esas bu haberleriyle tam da magazin dünyasının en başrolünde haberlere imza atılmasına sebep oluyorlar. Bu kavgalar işlerine geliyor gibi geliyor… Bu sayede televizyon ekranlarında, magazin programlarında, gazete manşetlerindeler. Aksi takdirde sadece işini yapan kaç kişi kaldı son dönemde. Adliye koridorları bu kadar ünlü hiçbir dönemde görmemiştir. Yıl sonuna kadar bu haberler çoğalırsa hiç şaşırmam ben artık…

Kesin bir proje var!

Çarşamba akşamı Hülya Avşar ile Acun Ilıcalı’nın Instagram’da paylaştığı videoyu görünce bu ikili kesin bir şey var da bir araya gelmiştir demeden kendimi alamadım.

Acun ile Hülya çok iyi dost kesinlikle… Ama dönem dönem Hülya elini eteğini çeker Acun’dan. Ne zaman ihtiyaç olur Hülya derhal Acun’un yanında yer alır.

Bu dönemde de dostlarıyla daha fazla vakit geçiren bir Acun Ilıcalı görüyoruz. Hülya ile yan yana gelmesi ‘Kesin bir proje var’ dedirtiyor. ‘O Ses Türkiye’ ve ‘Yetenek Sizsiniz’de Hülya vardı. Yani Hülya, Acun’a ait en iyi 2 projede de vardı.

Şimdi ki proje bunlar değil ama uzun zamandır ekranlardan uzak olan Hülya’ya kesin güzel bir proje için gitmiş Acun Ilıcalı. Öyle olmasa o kadar eğlenceli ve güzel bir video paylaşmazlardı. Acun yine Hülya’nın gönlünü fethetmiş görünüyor.

<p>Behzat Uygur tam 33 yıldır evli olduğu, iki oğlunun annesi eşi Çiğdem Uygur'a sahnede bir sürpriz

Behzat Uygur'dan 33 yıllık eşi Çiğdem Uygur'a sahneden romantik kutlama

Sağanak nedeniyle araçlar sürüklendi, iş yerlerini su bastı

BM Genel Merkezi'nde Filistin sergisi açıldı

İşgal altındaki Gazze'de yaşam dramı