• $8,058
  • €9,6752
  • 460.376
  • 1408.14
01 Haziran 2018 Cuma

Boşanan boşanana

Bu hafta okuduğum ve gördüğüm kaçıncı ihanet, aldatma, boşanma haberi sanat dünyasında. Herkesin evliliğinin üzerinde karabulutlar geziniyor yine. Berk Oktay ve Merve Şarapçıoğlu’nun boşanma haberi beni hiç şaşırtmadı ama boşanmanın ardından Berk Oktay için Merve Şarapçıoğlu’nun söylediği sözler şaşırttı açıkçası. Çok uzun zamandır birlikte olduğun adam ile her halini bilerek evlenen sen, iş boşanma raddesine gelince karalamaya kadar geldi olay. Madem böyle bir adamdı Berk Oktay, niye evlendin o zaman. Bircan Bali ve Şenol ipek çifti de boşandıklarını açıkladılar. Onların boşanması da şaşırtıcıydı ama saygılı şekilde bitirmeleri en güzeli olandı. Kibariye’nin evliliği de çatırdama noktasında ama Kibariye’nin ne olursa olsun yuvasını bozmaya niyeti yok gibi. Üzülmüyor mu bu olanlara mutlaka çok üzülüyor ama belli ki evliliğini bitirmek onun için ne olursa olsun en son düşünülecek olay gibi . Bitmedi devam ediyoruz; Selen Pinar Işık yani yazar Pucca’da 3 yılın sonunda boşanmaya karar verdiğini yazılı olarak açıkladı. Ve Esra Erol’un programında çalışan Seda Sayan’ın yeğeni Eda Gök’ün eşinin onu en yakın arkadaşlarından biriyle aldatması bu haftanın en skandal açıklaması oldu. Bu evlilik de bir aldatma sonucu ile bitiyor. Yani bu hafta sanat dünyasında ihanet, aldatma, boşanma olayları durmadı ve duracak gibi de değil.

YİNE MOTOR KAZASI VE ACI SON

Bu hafta’nın acı haberi Arda Öziri’nin bir motosiklet kazasında hayatını kaybetmesi oldu. TRT 1’deki “Diriliş Ertuğrul” dizisinde oynayan 40 yaşındaki oyuncunun vefatı tüm ekibi ve dostlarını kahretti. Allah acılı ailesine ve sevenlerine sabır versin. Allah rahmet eylesin. Belki ölüm yazılı bir kader ama şu trafikte biraz daha dikkat. Anlık, saniyelik heyecanlar içinde, birilerinin hayatını kaybetmesi en acı olanı. Trafikte biraz daha sakin, sabırlı olmak bir hayatın sönmesine engel olur. Biraz daha dikkat lütfen…

BOYNUZ KULAĞI GEÇER GİBİ!

Cem Yılmaz’ın oğlu Kemal’in babasının genlerini aldığı o kadar belli ki, yerinde duramayan, sanatla, müzikle iç içe büyüyen bir çocuk. Kemal’in dans videoları her gün yayımlansa sosyal medyada babası kadar takipçi alır gibi geliyor bana. Hele ki Kemal’in Mansur Ark şarkılarına ve dansına olan hayranlığı ve taklitleri çok güzel. Kemal belli ki ileride mutlaka sanatın bir yerinde olacak bir çocuk olacak. Yoksa dans ederken o mimikler, o hareketler, o şarkıda dans ederken bu kadar yaşamak 5 yaşında bir çocuğa kimsenin zorla yaptıramayacağı şeyler. Yakında Cem Yılmaz’ın filmlerinin başrollerini Kemal alacak gibi geliyor bana. Boynuz kulağı geçer mi, geçer. Cem de bununla çok gururlanır eminim.

<h3>TÜRKİYE DEAŞ İLE MÜCADELE KAPSAMINDA BAŞİKA'DA</h3><p>Başika'daki Türk Üssü'ne en son yapılan sa

Başika Saldırısı: Irak'ta neler oluyor?

Fenerbahçe, Medipol Başakşehir maçı hazırlıklarını sürdürdü

Amerikalı Rapçi Kanye West'in ayakkabısı 2 milyon dolardan satışa çıktı

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, KKTC'de