• $17,9331
  • €18,4099
  • 1039.38
  • 2864.25
1 Temmuz 2012 Pazar

Bırakın selülitleriyle yaşasınlar

Bodrum'da gazeteciler, sanatçıların korkulu rüyası haline geldi. Kışın selülit gibi bazı hastalıkları kıyafetlerle gazetecilerden saklayan ünlülerimiz yaz gelince özellikle de Bodrum'da bunu yapamıyor. Saatlerce o sıkış tıkış Türkbükü iskelelerinde güneş altında bekleyen bu ünlülerimiz, her insanın yaptığı gibi denize serinlemeye giriyor. Gülben Ergen'de bu ünlülerimizden birisi... Ne yazık ki fotoğrafları çekilince de ağır bir selülit sorunu olduğu ortaya çıktı. Daha önce de Hülya Avşar, Harika Avcı ve Seda Sayan'ın bu görüntüleri yayınlanmış ve çok konuşulmuştu. Gülben Ergen'in görüntüleri gazetelerde yayınlanınca herkes amma selüliti varmış diye konuştu. Sanatçılarımız ne yapsın. İş olmadığı zaman kilo alıyorlar, sonra bunu hızla vermeye çalışıyorlar. Spor yapma ihtimalleri az, gece çalıştıkları zaman ayakta çok kalıyorlar. Bunun üzerine bir de liposakşın operasyonu yaptırınca doğal olarak izler kalıyor. Ne demiş büyüklerimiz 'Sima ile alay küfre girer'. Bırakın selülitleriyle yaşasınlar, hayat o kadar kolay ve stressiz değil.

Bodrum, Halikarnas'ına kavuşuyor
Bilenler bilir. Bodrum denince ilk akla gelen yer Halikarnas Disko'sudur. Bodrum'a giden herkesin mutlaka bir anısı vardır Halikarnas'ta. Mekan'da birkaç yıldır yenileme çalışmaları vardı. Nihayet bitmiş ve 18 Temmuz'da açılıyor. Dev bir parti yapılacak, yeni haliyle 5000 kişi aynı anda eğlenebiliyor. İçeriye VİP bölümü ve gizli bir bahçe eklenmiş. Dekorasyonunu Mick Jagger'in kızı tasarımcı Jade Jagger yapmış. Vegas tarzı şovları ve restoranlarıyla Halikarnas bu yıl adından çok söz ettireceğe benziyor

Meriçliler'e yapımcı desteği
Yaz geldi doğal olarak televizyon kanallarında program ve dizi kalmadı. Birçoğu tekrar film ve dizileri yayınlıyor. Cuma günü Yalan Dünya seyrediyordum o da bitince artık televizyona bakmaz oldum. Yalan Dünya'dan bahsetmişken oyuncularının neredeyse hepsi reklamlarda oynuyor. Bu durum dizinin bütün oyuncularına ekstra gelir ve fayda sağladı. Hepsi gündeme geldi. Hakan Meriçliler dizide 'sevgılım' lafıyla belki de en sevilen karakter. Son zamanlarda sevgilisi Senem Kuyucuoğlu'yla olan ayrılığı gündemden düşmüyor. Meriçliler bu durumdan çok rahatsızmış. Nişantaşı'nda ikamet eden oyuncu oturduğu dairenin hemen yanındaki evi satın almış. Hatta bu ev alınırken dizinin yapımcısı Gülse Birsel de çok sevdiği oyuncuya maddi destekte bulunmuş.

Haftaya görüşmek üzere...

twitter.com/bariskocaoglu66

<p> </p>

Suriye'ye harekatı kimler neden istemiyor?

İbrahim Kendirci panikledi: Annemden saklıyordum!

Sanki o değil bir başkası! Feride Hilal Akın'ın yaptırdığı estetik yok artık dedirtiyor

Stranger Things'in yıldızı Millie Bobby Brown sitem etti: Benim neyimden nefret ediyorlar?