• $31,5268
  • €34,2867
  • 2130.46
  • 8907.65
14 Eylül 2018 Cuma

Bir Demet sınav

Formalite ya da değil sonuçta bir evlilik bitti mi bitti…. Demet Akalın'ın, 6 yıllık evliliğinin son birkaç yılı Okan Kurt’un ailesinin 150 milyon TL’yi bulan borçları yüzünden sıkıntıdaydı. Eşi hakkında ne kadar olumsuz haber yapıldıysa ne kadar çevresinde kötü konuşulduysa da hep arkasında durdu. Hatta gerekirse ‘Borcu beraber öderiz’ dedi. Ta ki evlerine haciz gelene kadar… Akalın, babasına düşkünlüğüyle bilinen kızı Hira’nın bu durumdan etkilenmesini istemiyordu. Ancak kızının odasının eşyalarının da götürülmek istenmesi bardağı taşıran son damla oldu. Kimse boşanmak için evlenmiyor. Bu Demet Akalın için bir sınav… Eminim ki yine bu sınavdan güçlü bir şekilde çıkacaktır.

Biz bıktık artık, siz hâlâ bıkmadınız mı?

Neden bıktık biliyor musunuz? Artık geçmişte yaşananlarla gündeme gelmek istemiyorum açıklamalarından ve gazetecilerden de haber yaparken daha itinalı olmalarını rica eden bir kısım ünlülerden...

Bu ünlülerin en sonuncusu da Merve Boluğur.

Bizde bir kısım ünlülerin en iyi yaptığı şeydir mağdur olmak ve olurmuş gibi görünmek.

Anlamadığım bu birtakım haberler de olmasa neyle anılacaktınız, çok merak ediyorum. Merve Boluğur’un bu kadar gündemde olması sadece ve sadece geçmişi. Popçu Murat Dalkılıç ile evliliği ve boşanması.

Boşanmanın ardından da sosyal medya dikkat çeken pozları ve Hakan Sabancı ile yaşadığı kısa bir ilişki. Yani ben Merve’nin özel hayatı dışında yaptığı son dönemde bir proje veya iş hatırlayamadım.

Pardon bir de ruj çıkardı o ruj da ne kadar gündem de tuttu onu bilemiyorum. Eğer varsa tutan bir projesi, dizisi, filmi onu da konuşalım ama maalesef ki ben göremiyorum.

Şimdi bu haberlerinin de çıkması tamamen eski eşinin popüler bir iş yapması ve yine popüler bir oyuncuyla birlikteliği ki, o taraftan da sana ne bir laf, ne de bir polemik geliyor aksine.

Acaba karşı taraf bile hiç konuşmazken, senin sürekli gündeme gelme çabaların mı acaba bu konunun sürekli konuşulması. Biz bekliyoruz o zaman güzel projelerde adının geçmesini, işinin özel hayatının önüne geçmesini.

Yaş farkı normal mi değil mi?

Aslında baştan söyleyeyim bu konu yaş farkı olan ve ilişkilerini bu şekilde yaşayan kişilerden başka kimseyi ilgilendirmez. Yaş farkı iki kişinin arasında problem değil ki, yaşıyorlar. Eleştirmek size düşmez diyene saygım sonsuz. Ama Hazar Ergüçlü ve Onur Ünlü çiftinin, aradaki yaş farkının da 18 yaş olması biraz fazla değil mi? Belli ki iki taraf da birbiriyle iyi anlaşıyor, kafalar uyuşuyor. Sözüm asla görsel anlamda adamın kızdan yaşlı durmasında değil. Zaten 45 yaşında biri 26 yaşında bir kadının yanında ne yaparsa yapsın yaşlı durur. Kız belli ki yaşıtı gençlerde bulamadığını Onur Bey’de bulmuş. Ama ya sonra derseniz sonrası olmaz arkadaşlar. O yaş farkı zamanla kendini gösterir, hem kadının, hem erkeğin dengesini bozar.

NEREDEN NEREYE

Son zamanlarda ünlülerin geçmişte ne iş yaptıkları Demet Özdemir’in Flash TV’de bir programda dansçılık yaptığı görüntüsüyle gündeme tekrar geldi. Sanki dünyanın en ayıp şeyini yapmışçasına kızın videosunun ardından bir sürü dalga geçer şekilde yorumlar yapıldı. Ardından oyuncu Seçkin Özdemir’in DJ’lik yaptığı görüntüler sunuldu gözümüzün önüne. Aslında herkesin bir başarı öyküsü var hayatta.

Hiçbir yere sıfırdan gelinmediğinin, bugünkü duruma gelene kadar ne yollardan geçildiğinin, belki de çok küçük paraları kazanmak için hiç sevmedikleri bir işi yapan ünlü ya da ünsüz bir sürü örnek var hayatın içinde… Serdar Ortaç’ın da radyoculuktan geldiğini, Hande Yener’in tezgahtarlıktan geldiğini, Ebru Gündeş’in tekstil atölyesinde çalıştığını, Sibel Can’ın dansözlükten, İbrahim Tatlıses’in inşaat işçisi olarak, Acun Ilıcalı’nın muhabirlikten ve birçok ünlünün hayatlarının en güzel çağlarında başka işlerde, kiminin evini geçindirme zorunluluğundan, kiminin ihtiyaçtan yapmak zorunda kaldıkları meslekler olduğunu unutmamak lazım. Aslında bunlar çok güzel örnekler özellikle yeni nesile. Görün ki, hayat herkese altın tepsiyle sunulmuyor. Ama çalışmak, umut etmek, hayal etmek işte böyle hayalin de ötesi hayatlar yaşatabiliyor insana. Ne mutlu çabasız bir yere gelmektense, hayata tutunup, inananların başarabildiğini de gösteren örnekler olmasına. Eğer sizde ışık var ise birileri enindesonunda o ışığı görüyor işte…

<p>Daha önce yaban hayatıyla ilgili birçok video çeken 47 yaşındaki Tutar, son olarak Gümüşhane dağl

Yaban keçileri ve ayılar böyle görüntülendi

Belçika'dan Gazzelilere yardım malzemeleri

ABD'yi kar fırtınası vurdu: Otoyollar kapalı

Gazze'ye uçaklarla insani yardım bırakıldı