• $12,5714
  • €14,1926
  • 726.775
  • 1779.62
20 Nisan 2018 Cuma

Beyonce’den starlık dersi

Starlık, popüler olmak, ülkemizde ve dünyada o kadar farklı anlamda ki, bunu geçen hafta Beyonce’nin Coachella Müzik Festival’inde verdiği konserde görmüş olduk. Muhteşem bir görsel şovdu… Ses düzeninden tutun da kıyafetlere kadar her şeyiyle büyük bir emek sarf edilmiş. Gerçekten bravo… Bugün ismini altın harflerle yazdırmasında ne kadar da hakkı olduğunu tüm gözlerimizle şahit olduk. Neden bizden dünya starı çıkmıyor? İşte sebepleri ortada… Hep bahsederiz ya ekip ruhu diye… Konserde bunu tamamen hissediyorsunuz. Dansçılar ve vokalistler sanki kendi sahneleriymiş gibi sahneye hakimlerdi… Yani sadece star olmak, dünyanın en iyi sesine, fiziğine sahip olmakla olmuyor. Doğru ekip, doğru organizasyon, doğru ellerde yürütülen iş seni tüm dünyanın alkışlamasına neden oluyor. Ve tabii ki işine verdiğin önem… Sadece magazin figürü olmak, birkaç şarkıyla popüler olmak başka, star olmak ise bambaşka…

Bu defa reklam olmasın!

Bu kez büyük aşk bitti gibi geliyor bana. Kimden bahsediyorum; Aslı Enver ve Murat Boz çiftinden. Murat uzun süredir Amerika’da, Aslı da ‘İstanbullu Gelin’ dizisinin çekimleri nedeniyle Bursa’da… Daha önce de ayrılan çiftin ayrılık haberleri reklam kokuyordu ama bu sefer Aslı beraber yaşadıkları evi de boşalttı. İki taraf sessiz henüz net bir açıklama gelmedi. ‘Hayır ayrılık yok’ diyen olmadı. O zaman da bu aşka çok inanmamıştım şimdi de inanmıyorum.

Umarım bu ayrılık dedikodusu da iki gün sonra başka bir şey için çıkmış ya da çıkartılmış olmasın.

EVLiLiKLERi ANLAŞMA ÜZERiNE Mi?

Serdar Ortaç’ın eşi Chloe Loughnan, Miami’de bir Arap şeyhinin oğluyla yemek yedi. Tabii ki bu görüşme ta Amerika’lardan İstanbul’a kısa sürede uçtu… Yani anlayacağınız dedikoducular boş durmamıştı. Anında senaryoyu yazmışlardı: ‘Chloe, kocasını aldatıyor’. Haber kulaktan kulağa gazetelere kadar ulaşınca Serdar Ortaç, anında duruma müdahale etti. Amerika’da bir sürü dostlarının olduğunu söyledi. Ve bunun da abartılacak bir yemek olmadığından söz etti. Hatta eşime yemeği de mi yasaklayayım diye sert çıktı. Serdar’ı ilk kez bu kadar sinirli gördük. Demek ki konuşulanlar onun bayağını canını sıkmış. Chloe’nin evet arkadaşlarıyla yemek yemesi kadar doğal bir şey yok ama yanında bir Arap şeyhinin oğlu varsa insanların aklına türlü türlü şeyler gelebilir. Hele ki ayın belli zamanları birbirinizden ayrı kalıyorsanız bu tür dedikoduların çıkmasına siz vesile oluyorsunuz.

Serdar, eğer ki evliliğinde bu tip söylentilerin dolaşmasını istemiyorsan, bir arada yaşamak gibi bir yol bulmalısın. Yoksa insanlar bu beraberliğin anlaşmalı evlilik olduğuna kanaat getirecek.

<p class='MsoNormal'>Aykut  Enişte 2 filmiyle seyirci tarafından tanınıp benimsenen Mekin Sezer, iki

Gişeci'de Aykut Enişte 2 sohbetleri... Bölüm 3: Mekin Sezer

Kedi ile köpeğin şaşırtan dostluğu

Omicron varyantının semptomları açıklandı

Zor şartlarda mangal kömürü üretip ailelerinin geçimlerini sağlıyorlar