• $13,5704
  • €15,3153
  • 800.958
  • 1951.17
3 Aralık 2021 Cuma

Belki de o iş öyle kıskançlık meselesi değil?

Mehmet Erdem'in eşi Vildan Atasever'in kıskançlığı bu hafta magazin gündemine bomba gibi düştü. Neymiş Defne Samyeli ile program o yüzden iptal edilmiş. Bu haberi ilk okuduğum andan itibaren Vildan Atasever gibi bir oyuncunun, eşinin mesleğine bu şekilde müdahale etmiş olması öyle saçma geldi ki... Bir oyuncu eşine bunu yaparsa, ileride eşi de onun filmlerinde oynayacağı partnerlerine karışma hakkı bulur. Aslında mesele kıskançlık değil, bence. Onlar Defne Samyeli'yi şarkıcı ve sanatçı olarak görmedikleri için istemediler.

Aynı sahnede Hande Yener ya da Sibel Can olsaydı kıskanacaklar mıydı ? Bu olay çok net aslında, afiş de bile aynı karede görülmek istemediler. O yüzden de program Hüsnü Şenlendirici ile devam etti. Anlayacağınız kiminiz ego der, kiminiz haklı der ama bu kesinlikle bir kıskançlık olayı değildir...

YÜZLERİ GÜLMEDİ!

Hazal Kaya ve Buğra Gülsoy'un belki de bugüne kadar reytinglerde yüzü gülmeyen ilk işi Misafir adlı dizi oldu. Hazal uzun zaman sonra bu dizi için saç rengini bile değiştirmişti. Beklenti büyüktü ama maalesef ki dizi tutmadı. 5. bölümde final yapacağı duyuruldu bile. Senaryo ve ekibine çok güvenen Hazal Kaya bu kez yanıldığı için çok üzgün. Ama diziyi izleyen biri olarak konu güzel bile olsa seyirciyi heyecanlandıran, merak ettiren hiçbir durum olmadı. Aylarca uğraşılan proje ve emekler çöp oldu açıkçası.

BİR ARABESK MÜZİKALİ 'AFARA'

Uğur Aslan'ı öyle güzel bir işle sahnede izleme şansım oldu ki, açıkçası hem takdir ettim hem de bir oyuncunun çok yönlü olmasından ötürü hayranlıkla izledim. Yargı dizisindeki oyunculuk performansı zaten ortada ama bu müzikal ile bambaşka bir yolculuğa imza atmış Uğur Aslan. Bu iş daha çok konuşulur ve sahnelenmeye devam eder. Giden herkese keyifli anlar yaşatan müthiş bir müzikal. Düşünen, uygulayan ve yaşatan bu projede emeği olan herkesi özellikle BKM'yi tebrik ederim. Ben mutlaka biletlerinizi şimdiden ayırtın ve kaçırmayın derim.

<p>Bu zamana kadar rol aldığı projelerle büyük bir hayran kitlesi elde eden ünlü oyuncu Murat Serezl

Yeni projesini ilk kez AKŞAM'a anlattı

Çay tiryakilerine kötü haber! Öyle bir zararı var ki...

Bizi böyle kandırıyorlarmış! Tüm hileleri ortaya çıktı

Çıngıraklı yılanın kuyruğunda bakın ne var!