• $16,192
  • €17,4658
  • 965.283
  • 2438.84
17 Ocak 2020 Cuma

'Bekle bizi Tokyo 2020'

A Milli Voleybol Takımımız Tokyo Olimpiyat Oyunları’na katılmaya hak kazandı. Harika oynadılar, büyük bir keyifle izledik maçı. Filenin Sultanları, Türk kadının gücünü bir kere daha bu platformda dünyaya göstermiş oldu. Spor, sanat, iş hayatı gibi birçok yerde Türk kadını başarılı işlere imza atıyor… Dünya, bizi artık çoğu kadın sporcularımızın spor arenasında aldığı şampiyonluklarla da biliyor. Başarılı kadınlarımız başarılarına başarı kattıkça, tüm gençlere öyle güzel örnek oluyorlar ki, gurur duyuyoruz hepsiyle. Başarılarımız katlanarak artsın!

ÇAPKINLIK YAPACAĞIM DİYE İFŞA OLDULAR

Bu ifşa olayları özellikle bizim erkek ünlülerin başına geliyor hep nedense? Geçen hafta Rafet El Roman bunu yaşadı. Kızıyorlar, hesabım çalındı diyorlar, sahte hesaplar açılmış ben değilim deseler de artık kimse inanmıyor. Şu sosyal medyayı kullanmayı ya öğrenemediler ya da gerçekten çok saf bizimkiler. Sen ünlü bir adam olarak tanımadığın birine yazmaya cesaret edersen, daha başına neler gelmez ki? Belli ki karşıdaki bunu kullanacak, gündeme gelecek. Sosyal medya üzerinden gündeme gelip, ünlü olmaya çalışan bir kitle varken, sen bu tufaya düşersen; ifşa da olursun, rezil de.

Sosyal medya çapkınlarına verebileceğim son örnek ise yakın zamanda Miray Daner ile ilişkisine ikinci kez şans veren Kubilay Aka oldu! Kubilay Aka’nın, Miray Daner’le birlikte olduğu zaman Instagram’dan bir kızla yazışmaları ortaya çıktı. İlişkisi için ‘ciddi değiliz’ diye bahseden Aka, bu durum ortaya çıkınca da ‘tehdit ediliyorum’ diyerek durumdan sıyrılmayı çalıştı. Ancak yazılan mesajlar ‘sosyal medya ihanetini’ göz ardı edemez.

EVLENİRKEN İŞADAMI, BOŞANINCA ÇULSUZ ADAM DİYE TANITIYORLAR!

Valla ben bu sanat dünyasındaki kadınlara bazen inanamıyorum. En son Işın Karaca’nın boşandığı Tuğrul Odabaş ile ilgili açıklamaları enteresan. Bu adamları bize evlenirken işadamı, başımın tacı, çocuğumun gerçek babası vs. diye anlatan sen değil miydin Işın Allah aşkına. Sonra biz magazinciler yazıp söyleyince kötü oluyoruz. Magazine o kadar çok malzeme veriyorsunuz ki. Sizin gibi akıllı, kendi ayakları üzerinde duran bu başaralı kadınlar, nasıl her evliliklerinde kandırılıyor, dolandırılıyor şaşkınlıkla izliyoruz. Evlenirken işadamı olan bu adamlar (siz öyle diyorsunuz), boşanırsan çulsuz, SGK’sını bile sizin ödediğiniz adamlar nasıl oluyor?

TARİH DERSİ NİTELİĞİNDE

Yapımcı Mehmet Bozdağ’ın ‘Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı’ vizyona girdi. Mehmet Bozdağ’ın Riva’da bulunan setinde keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Bozdağ, ‘Bir savaş değil ruhun hikâyesi’ diyerek bahsettiği filmde Osmanlı’nın kuruluş döneminde önemli görevleri olan akıncıları anlatıyor. Fragmanıyla bile izleyicilerinde merak uyandıran Bozdağ’ın tarihi notlarının bol olduğu filmi, hem öğrenciler hem yetişkinler için bence büyük bir tarih dersi olacaktır.

<p class='MsoNormal'>Arkadaşımız Ahmet  Arı İstanbul Atatürk Havalimanı Millet Bahçesi'ndeki son haz

85 MİLYONUN BAHÇESİNDE HAZIRLIKLAR TAMAM

7 bin yıllık buğday Diyarbakır'da boy gösterdi! Çiftçiler 'Buğday sorunu kalmayacak' dedi

Lamborghini Sian FKP 37 modeli İstanbul'da! LEGO'ları kullanarak yaptılar

Azerbaycan'da TEKNOFEST heyecanı! Başkan Erdoğan festivalde konuşma yaptı