• $18,0755
  • €18,2595
  • 1020.37
  • 3020.01
8 Ekim 2017 Pazar

Adriana’nın da bir veliahtı olmalı

Adriana Lima, geçtiğimiz günlerde “40 yaşında Victoria’s Secret modelliğini bırakırım ama vücudum el verdiği sürece mankenliğe devam ederim” açıklamasını yaptı. Adriana, güzelliği, içtenliği, samimiyeti, sıcakkanlılığıyla kalplere kazınmış, belki de bugüne kadar gelmiş geçmiş tek modeldir. Her yaştan kesimin dünyada tanıdığı isim olmak kolay değil. Victoria’s Secret modelleri arasında fiziksel olarak kendisinden çok daha iyi hatlara sahip birçok model vardır ama hiçbiri Adriana’daki popülariteyi kazanamadı. Victoria’s Secret denince Adriana Lima, Adriana Lima deyince akla gelen tek ‘isim’ her ikisi de. Bu yüzden Adriana kırk yaşına gelene kadar markanın kendine en az onun kadar enerjisi güzel bir model bulması şart. En yakın veliaht da bana göre, Izabel Goulart. Ama bir Adriana olur mu bilemem.

Bir çizme kavgası eksikti

Demet Akalın; Amerika’da olmasına rağmen Türkiye’ye oradan da yetişti. Tatil yaparken gündemde kalmak da ayrı bir meziyet olsa gerek. Dünyaca ünlü bir markanın çizmesini giyince çok konuşuldu. Olay çizmeden çok fiyatından koptu. Fiyatı 35 bin TL olunca, zenginin parası, züğürdün çenesi yorar misali her kafadan ses çıktı. Ama sürekli atıştığı Hande Yener’in açıklaması her şeyin üzerine çıktı. ”Ben alınteriyle kazandığım için bir çizmeye o kadar para vermem” deyince kızılca kıyamet koptu. Demet bu durur mu? Okyanus ötesinden hemen lafı yapıştırdı. Hande’ye dava açmaya hazırlanıyor. Bu son olayda Hande bana göre yanlış yaptı. Sen kostümlerin için belki bu kadar bütçe ayırmıyorsundur, bu da kişinin kendi tercihidir. Ancak alınteriyle kazanıyorum derken Demet alınteriyle kazanmıyor mu? Demet’in gece- gündüz demeden arı gibi çalıştığını nasıl inkar edebiliriz. Konserlerden konsere koşuyor. Evet! Sen de aynı şekilde yoğun koşuşturma içerisindesin ama az önce de dediğim gibi bu bir tercih meselesi. Ayrıca sahne kostümlerine tüm dünya starları bu paraları harcıyor. Bu işte ses ve şarkılar kadar görsellik de çok önemli.

Sinem ve Kenan için ayrılık vakti

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu, gerçekten güzel bir çift oldu. Evlendikleri günden itibaren hiçbir yapımda yer almayarak adeta evliliğin keyfini sürdüler. Şimdi her ikisi için de çalışma zamanı. Kenan İmirzalıoğlu ekranları çok özlemişti. Zaten röportajlarında da sürekli olarak bunu dile getiriyordu. ‘Fatih’ dizisiyle setlere dönüyor, bence muhteşem olacak. Oyunculuğuyla adından yine çok söz ettireceğine eminim. Sinem Kobal da ekranlara Birkan Sokullu ile başrollerini oynayacakları ‘Yüz Yüze’ dizisiyle gelmeye hazırlanıyor. Sinem’in son projesi tutmamıştı ama umarım bu proje ona uğurlu gelir. Belki de Kenan İmirzalıoğlu ona uğurlu gelir. Çifti yoğun günlerin beklediği kesin.

<p>Agr Tur seyahat acentesi ve HIS Travel ortaklığı, özel taleplere göre şekillenen kişiye özel seya

QUALITA ile turizme yeni bir soluk geliyor

Tarihi Haydarpaşa Garı'nın restorasyonunda sona gelindi! Garın son hali görüntülendi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Zelenskiy ile bir araya geldi! işte görüşmeden kareler

Çağla Şıkel ile çocukları alışveriş turunda... Böyle poz verdi