• $8,2364
  • €10,0327
  • 484.788
  • 1441.33
18 Mayıs 2018 Cuma

2 düsün 1 söyle

Bu da Serhat Akın gibi düşünmeyip, gereksiz, anlamsız konuşanlara gelsin benden. Düşünmeden konuşmanın bedelini sonra adamlığına edilen laflarla duyarsın çünkü. Serhat Akın’ı en son Survivor yarışmasında izlemiştik. Şimdi de Hadise’ye söylediği “Eskiden çirkindi, beğenmemiştim. Sonradan Arap atı gibi açıldı” sözleriyle gündemde geldi. Sonra da sayfasından Hadise’yle o dönem çekilmiş fotoğrafını paylaşıp, haksız mıyım? diye sorması Hadise’yi fazlasıyla sinirlendirdi. Hadise sinirlenmekte haklı mı? Kesinlikle. Evli barklı adamsın, hadi bunu geçelim, önce bir sporcusun. Velev ki Hadise çirkin veya çirkindi. Bir kadınla hele ki topluma mal olmuş birisini çirkinliğiyle, görselliğiyle eleştirip, bunu herkesin duyacağı bir platformda seslendirmek, bir insanı küçük düşürmeye çalışmak, bir erkeğe yakışır mı? Bu anlamsız, aynı camiadan, aynı işi yapmayan bir erkeğin, bir kadınla bu şekilde muhatap olma çabaları ancak kendisini küçük duruma düşürür ve öyle de oldu. Hadise, gündeme gelmeyi sever, hem onun ekmeğine bal sürdün, hem de kendini ailene ve seni sevenlere karşı zor durumda bıraktın. Eline koz verdiğin kadında haklı olarak “Uzaktan adamsın ama adamlıktan uzaksın” sözleriyle sana cevap verince iyi mi oldu. Bu boşboğazlıkla ettiğin laf seni şimdi nereye getirdi Serhat Akın.

VE HOŞ GELDiN RAMAZAN

Ramazan demek, huzur ayı demek, dua demek, birlik demek, beraberlik demek, ihtiyaç sahiplerine ulaşmak demek. Ramazan ayına girmemize 1 gün kala İsrail’in Filistin halkına yaptığı katliam içimizi acıttı. Tüm İslam aleminin başı sağ olsun ve tüm İslam alemine barış, huzur ve bereket getirsin mübarek Ramazan.

SERANAY MI MERYEM Mi?

Bu hafta Cannes Film Festivali’ne davetli olarak katılan iki oyuncumuzun hallerini görünce, kırmızı halıda kendilerini göstermek üzere hazırlanan kıyafetleri dışında hiçbir şeyin konuşulmaması açıkçası beni üzdü. Hele ki bir görüntü var ki Meryem Uzerli’nin basının önünde yürürken kırmızı halıda kimsenin onu tanımaması, hâlâ onun poz vermeye devam etmesi gibi... Ve gelelim Seranay Sarıkaya’ya. İki adet dekolteli elbiseyle görüntüler verdi. Halıda herhalde kendisinden başka bu kadar dekolte giyinen ve kendini göstermeye çalışan bir ünlü yoktu. Ama Seranay’ın diğer talihsizliği model Bella Hadid ile çektirdiği fotoğraftı bana göre. Bella, görüntüsüyle Serenay’ın yanında dünyaca ününe ve popülerliğine rağmen çok sade ve güzel görünüyordu. Ama asıl konu ve üzücü olan bizim bu güzel ve yetenekli oyuncularımızın orada olması dışında dünyada adlarının hâlâ hiçbir platformda bilinip tanınmaması. Hep bir şeyler eksik kalıyor.

<h3><strong>Haftanın magazin başlıklarını Akşam Gazetesi Magazin Müdürü Barış Kocaoğlu ve Eda Cabul

Kerem Bursin kafelere gidenlere 'salak' dedi, Maldivler'e gitti!

Türkiye'nin ilk silahlı insansız deniz aracı, füze atışlarına hazır

İzmir'de denizin yüzeyini 'deniz marulu' kapladı

Halk pazarları Covid-19 tedbirleriyle açıldı