• $15,8769
  • €16,8435
  • 942.556
  • 2372.35
13 Şubat 2011 Pazar

Yalan rüzgarı

Hagi dışarıya baktığında ortamı gördüğünü zannediyor. Ama aslında dışarıda her yer boş. Yeşerme umudu olan bir tek ağaç bile yok. Aslına bakarsanız umut da yok. Sadece bu umutsuzluk takım içinde değil yönetimde de aynısı.
Kocaman maçta Galatasaray'da bir tek isim bile bir adım öne çıkamadı. Hagi'nin Anıl'ı sahaya sürüp Milan Baros'u yedek tutmasına hiçbir düşünce mantıklı açıklama yapamaz. Gerçi ikinci yarı Milan Baros da hiçbir şey vermedi ama Hagi'nin Anıl'a bel bağlaması gerçekten futbol adına utanç vericiydi. Böylesine bir üstat bu tür yanlışları nasıl görmüyor. Yanlışı bırakın Hagi, Tolunay Kafkas'ın futbol anlayışından hiç ders almamış. Daha kupada mağlup olalı kaç gün oldu ki. Hiç çözememiş, anlayamamış, daha da ileri gidiyorum takımı bu hafta iyi çalıştıramamış. Takımdaki herkes Brezilya dizilerindeki gibi bir yalan rüzgarına kapılmış gidiyor. Aslında oynuyormuş gibi yapıyorlar ama ortada hiçbir şey yok.

6 AY KALIR MI?
Zapata'nın yediği goldeki acemiliğe ne dersiniz? Sabri'nin orta yapmakta ki acizliğine de, ne derseniz deyin. Bu takımın baştan beri söylüyorum ruhu yok. Ruh olmayınca hiçbir şey filizlenmiyor. Ne arkadaşlık ne forma sevgisi ne bağlılık ne de başka bir şey.
Hagi takımı yola sokmak için altı ay süre istedi. Buna aslında kendi bile inanmıyor. 6 aya Hagi gider mi kalır mı, Galatasaray Başkanı Adnan Polat'ın durumu ne olur, Mehmet Helvacı'nın taktikleri tutar mı her şey muamma. İşin özü yalan rüzgarı devam ediyor.

<p> Fonetik  kısaca konuşulan dili oluşturan sözcüklerin ses yapısı bakımından incelenmesi,  ses bil

TÜRKÇE'DE FONETİK

Akıncı Toyu 2022 Uluslararası Atlı Okçuluk Yarışması başladı

Türkiye'nin en pahalı Tofaş'ı! 250 bin liraya satıldı

Türkiye'nin kültürel mirası 35 bin eser dijitalle dünyaya açılacak