• $8,2459
  • €10,0433
  • 485.27
  • 1441.33
19 Mart 2011 Cumartesi

The End...

Bahri Havadır
Bahri Havadır
YAZARIN SAYFASI

Colin Kazım gecenin kahramanı olacakken, olayı bitiren adam Alex oldu...
Oysa Galatasaray için hikaye iyi başlamıştı. Herşey yolunda gidiyordu. Adnan Polat için Hagi için ve futbolcular için...
Colin Kazım'ın golüyle umut ışıkları yanmıştı.
Üreten, pozisyon bulan Galatasaray'dı. Fenerbahçe, sadece direniyordu.
Galatasaray'da ilk yarı boyunca ezeli rakibine her anlamda üstünlük sağladı. Zapata; hayatının kurtarışını yaptı. İleride, ortada, savunmada her yerde Galatasaray vardı. Aslında Galatasaray, Colin Kazım'ın golüyle galip gelebilseydi Adnan Polat başta olmak üzere Hagi ve diğerleri sezonu kurtarmış olacaktı.
Ama şunu da belirteyim Colin Kazım'ın yedek kulübesine yaptığı centilmenlik dışı hareketleri bir futbolsever olarak asla kabul etmiyorum.

SON BİR NEFES DE OLSA
İkinci yarıda bir duran top, yine savunmanın zaafı ve yenilen gol Galatasaray'ın gelecekle ilgili bütün planlarını alt üst etti. Aslında Galatasaray golü yiyinceye kadar niye durdu anlamak mümkün değil. Adeta gole davetiye çıkardılar. Bu mağlubiyet ilaç olacaktı ama herkese zehir oldu. Adnan Polat ve Hagi'nin geleceği ile ilgili bir galibiyet herşeyi değiştirecekti ama bunu Alex altüst etti. Arena Stadı'na gelen binlerce seyirciye kahroluyorum. Son bir nefeste olsa galibiyet beklediler ama kahrolup, lanet olsun diyip evlerinin yolunu tuttular.

<p>Irak kuzeyindeki Gara bölgesinde tespit edilen 8 PKK'lı terörist, Hava Kuvvetleri tarafından etki

MSB: 8 PKK'lı terörist etkisiz hale getirildi

Demirspor, Süper Lig'e çıktı; Adanalılar çıldırdı!

Filistinli gençler, İsrail'in saldırılarını balonlarla protesto etti

Hobi diye başladı! Şimdi tanesini 2 bin liradan satıyor