• $15,9244
  • €16,7917
  • 926.88
  • 2394.83
20 Şubat 2011 Pazar

Tebrikler Hagi!

Maçın tek golünde G.Saray'ın hocasıyla yardımcısı öyle sevindi öyle sevindi ki. Sanırsın G.Saray Bucaspor'a değil de Real Madrid'e gol attı! Galibiyete mi sevindi Hagi, yoksa bir haftayı daha kurtardığına mı? Şafak saydığı söyleniyor da sağda solda; ondan diyorum. Biraz daha uzadı galiba Galatasaray teknik direktörü olarak ömrü. Her gün saçma sapan bir demeçle gün başlıyor Galatasaray'da.
Başkanı her gün tartışılıyor.
Teknik direktörü eleştiriliyor.
Takımda herkesin suratı bir karış... Antrenmanlarda kimse gülmüyor.
Her gün bir başka Avrupa kulüplerinden  transfer teklifi alan(!) dünyaca ünlü yıldızları ise tribünde oturmuş teknik direktör havasında hoplaya zıplaya maç seyrediyor. Ondan sonra taraftarlar da bu Galatasaray'dan iyi futbol bekliyor!
Pardon! Yanıldım! Artık herhalde onlar da beklemiyor. Çünkü tribünler boştu dün. Yeni stadın hatrına gelmişler geçen haftalarda demek ki. Futbola bakınca... Haksız da değillerdi.
Aybaba'nın mütevazı Bucaspor'u Galatasaray'dan çekinmedi hiç.
Daha çok atak yaptı. Daha çok korner attı. Daha çok pozisyon yakaladı.
Hele bir Mendy vardı ki; sağdan gitti gitti geldi. Herhalde Çağlar'ın rüyalarına giriyordur; karabasan gibi üstüne çöküverdi. Son hareketlerde yetersizdiler; gol atmayı beceremediler. Diyeceksiniz ki şimdi; Galatasaray'da iyi oynayan yok muydu?
Biraz Culio taktı canını dişine...    
Gerisi hikaye.

<p> </p>

İsveç terör örgütü PKK'ya neden destek veriyor?

Perlit'e talep yağıyor! Dünyadaki rezervinin yüzde 75'i Türkiye'de

Çinliler sonunda bunu da yaptı! Kendi kendine giden yemek arabasıyla yemek hizmeti başladı

Bakan Kurum'dan Atatürk Havalimanı ile ilgili açıklama