• $15,9462
  • €17,0316
  • 948.57
  • 2380.9
17 Nisan 2012 Salı

Rooney Aydın

İnönü'de mükemmel futbol gecesinde Beşiktaşlı taraftarların sahaya girmesiyle her şey berbat oldu.
Maçın en güzel karesi, Aydın'ın mükemmel golüydü.
Aydın'a takım içinde arkadaşları Rooney lakabını takmıştı. Çünkü antrenmanda yaptıklarıyla bu lakabı hak etmişti. Lakabına yakışır bir gol attı. Biraz daha geriye gidersek Mersin İY. deplasmanından sonra Fatih Terim, 'Nasıl Emre ile Semih'i kazandıysam, Aydın'ı da kazanmak için taraftarlarımızdan yardım istiyorum' demişti. İşte o Aydın, yıllar önce Konyaspor maçında attığı golden sonra dün gece de hayatının en önemli golünü kaydetti.
Topu rakibinden alışı, araya dalması ve kaleye bilardo gibi göndermesiyle ayakta alkışlandı.

BÜYÜK OYUNCU MELO
Diğer bir olay da Fatih Terim'in affettiği Melo'nun kendini affettiren bir gol atmasıydı. Kim ne derse desin; Melo olayında Fatih Terim, müthiş bir duruş sergiledi ve böylesine önemli bir futbolcuyu kazandı. Kazanırken Melo da Fatih Terim'e büyük oyuncu olduğunu gösterdi. Aslında G.Saray, mükemmel bir futbol oynamadı. Beşiktaş'ın baskısı, pozisyonları vardı ama G.Saray kötü oynarken de nasıl kazanacağını gösterdi.
Beşiktaş'ın Veli ve Fernandes'le gole çok yaklaştığı anlar oldu ama G.Saray, Semih, Ujfalusi, Eboue, özellikle de motor takmışcasına oynayan Engin'le rakibine üstünlük sağladı. Bu arada hakemin de kötü oyunda etkisi vardı.
Maçın sonlarında Beşiktaş'ın da seyircilerin de sinirleri öylesine gerildi ki sahaya girenler tüm güzelliği alt üst etti.

<p>Başkan Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ndeki Kabine Toplantısı'nın ardından millete seslendi.

'ABD'nin teröre yapmış olduğu destek kök salmadan bir an önce yıkılmalı!'

doğanın güldüren yüzü! Onları daha önce hiç böyle görmediniz

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (23 Mayıs 2021)

Gıda Komitesi enflasyon için toplanıyor! Yeni teşvikler devreye giriyor