• $8,2999
  • €10,0955
  • 490.073
  • 1444.87
03 Mart 2011 Perşembe

Cinnet geçiriyorlar

Bahri Havadır
Bahri Havadır
YAZARIN SAYFASI

Söylediklerimi alt alta koyup toplayın lütfen; Başkanına güvenmeyen bir camia... Kaptan Ayhan'ı ıslıklayan seyirci... Birbirini asla iplemeyen futbolcular... Kongre için imza toplayan memnuniyetsizler topluluğu... Kapris yapan Kewell ve yandaşları... Ve her şeyin ötesinde güven duyulmayan mızmız bir teknik direktör...
Söyler misiniz bu duygular içindeki bir takım nasıl kazanabilir? Aslında kazanabilirdi. Milan Baros ilk yarıda kendisinin bile inanamadığı yüzde yüz iki golü kaçırdı. İlk yarının diğer bir en önemli notu da Sabri çıktığında oyuna Serkan'ın girmesiydi. Oysa kenarda sadece trafik polisi gibi el kol hareketleri yapan Hagi, Yekta'yı alabilirdi. Hagi, uzay mekiği yapmanın peşinde. Neill'dan bir maestro olmasını bekleyen Hagi bu yükü taşıyamayacağını bir kez daha gösterdi. G.Saray biraz istekli oldu, biraz hırs yaptı pozisyonlar buldu ama sonuca gidemedi.
G.Saray artık hiçbir yarışta yok. Sadece gün doldurmaya çalışıyor. Ayhan gibi bir emektarın sahadan çıkarken yuhalanmasına, beceriksizmiş gibi görülmesine kahroldum.
Suçlu Ayhan mı? Aslında herkes. Başkan Adnan Polat, sık sık teknik direktör değiştiren yönetim kurulu, Hagi, yanlış transferler yapan Adnan Sezgin, muhalefet, ruhunu teslim etmiş futbolcular, kimse kendini arındıramaz. Bu takımın bu hale gelmesinde ve bugün G.Saraylılar'ın cinnet geçirmesinde herkesin payı var. Bundan sonra ne olacağı, kimin gelip, kimin gideceği hiç önemli değil. Çünkü G.Saray'ın artık hedefi yok.

<p>Astrolog Özlem Recep, 'Kadro bekleyenler alanları ile ilgili olumlu olan süreçlerin içerisindeyiz

11 Mayıs Boğa Burcu Yeniayı'nın burçlara etkisi

Demir yoluyla taşınan bor, seramik ve mermer miktarı arttı

Bakan Karaismailoğlu, Trabzon'da inceleme ve ziyaretlerde bulundu

Osmaniye'de tarlada bulunan yaban kedisi yavruları bakıma alındı