• $8,4705
  • €10,2921
  • 501.151
  • 1441.33
06 Mart 2011 Pazar

Bu takım lanetlenmiş

Bahri Havadır
Bahri Havadır
YAZARIN SAYFASI

Maç başladı, seyirci de 'İstifa' diye. Seyircinin maçla ilgisi yoktu. Tek derdi Adnan Polat'tı. Hatta işi geyik muhabbetine kadar götürdüler. 'İstifa etmeyen Fenerli olsun' diye uzun süre bağırıp, çağırdılar.
Kazım, Yekta, Baros goller kaçırdı, seyircinin derdi Başkan Adnan Polat'tı. Sanki Adnan Polat istifa edip gitse takım düzelecekti. Aslında seyircinin derdi başka. Galatasaraylı futbolcuların da ne oyunla ne sistemle işleri vardı.
Hepsi uyur gezer gibiydi. Üzerlerinde Sarı-Kırmızılı forma vardı, onun da ağırlığını taşıyamıyorlardı. Hem Hagi'nin hem de futbolcuların süngüsü tamamen düşmüştü.
Aslında bu kadar travmayı yaşayan G.Saraylı futbolcuların olaya konsantre olmalarını da beklemek haksızlık olur. Florya'da her sabah yeni bir krizle güne başlıyorlar. 

MOURİNHO BİLE YETMEZ
İşin özü şu; G.Saray'ın forvette gol atmada bir kaçırma sorunu var. Yanlış anlamayın gol kaçırma sorunu.
Yekta, Kazım ve Milan Baros'un gol çizgisinden topu içeri atamamalarının tek sebebi G.Saray'da yaşanan bunalım.
Şu an için takıma Mourinho'yu getirsen fark etmez. Milan'ın başkanını da başkan yapsan yine fark etmez. Dünya futbolcularını transfer edip Arena'ya getirebilsen de fark etmez.
Takım çoktan havluyu atmış. Bu takımda sevgi bağı yok. Teknik direktör ile futbolcuların iletişim sorunu var. Kaptanlar ayrı bir dert. Muhalefetin derdi bambaşka. Kale arkasındaki seyircilerin bedava bilet problemi var.
Böyle bir takım hiç maç kazanabilir mi? Galatasaray'da bir ruh sorunu var. O ruhun neredeyse bir an önce çıkıp gelmesi gerek. Çünkü bu takım lanetlenmiş...

<p>Pençe-Şimşek operasyonunun icra edildiği Irak kuzeyindeki Metina'da tespit edilen 3 PKK'lı teröri

MSB: Metina'da tespit edilen 3 PKK'lı terörist etkisiz hale getirildi

Yer siyah, gök beyaz; şampiyon Beşiktaş!

Filistinlilerin evleri yerle bir oldu

Milli Eğitim Bakanı Selçuk, emekli öğretmenlerle çevrim içi bayramlaştı