• $7,5345
  • €8,9837
  • 411.286
  • 1541.98
18 Nisan 2011 Pazartesi

Zoru başardı

F.Bahçe de, G.Saray da mükemmel bir play-off serisi yaşattılar. İkisi de şampiyon olabilirdi ve hak etmiş olacaklardı. F.Bahçe şampiyon oldu. Sezon başında, iki yıldızlarını Taurasi ve Taylor'ı kaybettiler. Kadro istikrarı bozuldu. Bocaladılar. Sonra yeni oyuncularla uyum sorunu aşıldı. G.Saray gibi güçlü bir rakibi yenerek, şampiyon olduklarına göre, bravo doğrusu! Bu takımda herkes birer kahraman. Koç Laszlo Ratgeber, Menajer Didem Akın, asistan koç ve emeği geçen herkes ile şampiyonluğa kilitlenen 'Sarı Melekleri' kutluyoruz.
İlk 2 periyotta, çok daha organize hücum eden ve bunu 12 asist ile süsleyen F.Bahçe'de hücum setlerinde, oyuncular 'Asist Kokteylleriyle!' adeta kafayı buldu! Kısalar, uzunlar, birbirlerini asist ikramlarıyla, skor yollarında mükemmel beslediler. Maç sonunda ise 19 asistle, 10'da kalan G.Saray'a 9 fark attılar.
'F.Bahçe'nin yumuşak karnı ribauntları!' bu maçta sırıtmadı. 26-28 ile G.Saray'dan sadece 2 geri kaldılar. O da skora pek etki etmedi.

GERİDEN TAKİP ETTİ
F.Bahçe'de, Angel Mc Caoughtry, feci kısır geçen ilk 5 dakikada inanılmaz hırsıyla, hem savunma hem hücumda başarılıydı. F.Bahçe 6. dakika sonunda onun 10 sayısı ile rakibine 12-8'lik üstünlük sağladı. G.Saray, Augustus ve Catchings'in, genelde şahsi çabalarıyla skor üretti. Fowles, Catchings ve Augustus gibi hayran olduğum skorerler, G.Saray'ın hücum setlerinde, kendilerini daha çok besleyecek 'Asist Mamaları!' na hasret kalınca, Sarı-Kırmızılı takım, F.Bahçe'yi skorda geriden takip etmek zorunda kaldı.
  G.Saraylı oyuncular, faul problemleri ve 5 faulle kaybettiği üç oyuncusuna rağmen, son saniyeye kadar, kazanma şansını sürdürse de, kupaya uzanmalarına yetmedi.

<p>Samsun'da eski eşi E.M.'yi sokak ortasında 5 yaşındaki kızlarının önünde öldüresiye döven İbrahim

Samsun'daki caninin ifadesi ortaya çıktı: Bir anda gözüm döndü ve sinir krizi geçirdim

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Iğdır'da esnaf ziyareti yaptı

Mavi Vatan 2021 Tatbikatı'nın Seçkin Gözlemci Günü başladı

Başkan Erdoğan, Mavi Vatan 2021 Taktik Tatbikatı'na canlı bağlantıyla katıldı