• $12,4902
  • €14,1202
  • 713.051
  • 1776.41
31 Ocak 2013 Perşembe

Yaktın bizi Hawk!

Hep Hawkins'in yüzünden!.. Takımını yalnız bırakmasa bunlar olmazdı. Tam Arroyo formunu bulmuşken, 'Wada' ile başı derde girdi. Takımını Avrupa şampiyonluğu hedefinde, yalnız bıraktı.

 Onu çok seviyoruz ama kendisini bizden mahrum ettiği için de çok kızıyoruz. Yaktın bizi Hawk! Markoishvili bu düzene ayak uydurana kadar, inşallah daha maç kaybetmeyiz. Ergin Ataman ne şanssız adam. En güvendiği dağlara kar yağdı. Ancak kurt hoca bunun da altından kalkar eminim de şu N'Dong biraz performans gösterse...

 İLK VE SON ÇEYREK FACİA

 Tam bir uzun daha alıp, uzun sorunu ortadan kalkacak iken, David Hawkins'in yaşattığı kâbus, hem hocanın, hem G.Saray'ın hayatını cehenneme çevirdi! İnşallah bu kötü günler geride kalır, kupaya giden 'Cennet yolu açılır!'

 

Bu maçı farka götüren ilk ve son periyotta dağılan savunmamız ve feci ikilik şut yüzdemizdi. Özellikle son periyodun ilk 4 dakikasında, 17-2'lik fark 'Maçın kırılma noktasını' getirdi. Şu feci istatistiğe bakın!

 Ulm 20/31 ile yüzde 64'lük muhteşem bir ikilik başarı yakalıyor. Ribauntlarda da 42-31 ile büyük bir fark atıyor. G.Saray ikiliklerde 14/40 ile tam 26 boş şut sallayarak, 35'lik yüzdeye çöküyor.

 

 

<p class='MsoNormal'>Aykut  Enişte 2 filmiyle beyaz perdeye dönmeye hazırlanan Melis Babadağ, iki  s

Gişeci'de Aykut Enişte 2 sohbetleri... Bölüm 2: Melis Babadağ

Galatasaray'a Malatya'da coşku seli

Hibe desteğiyle mantar tesisi kurdu! Şimdi siparişlere yetişemiyor

400 bin uçuş saatini başarıyla tamamladı! Türkiye'nin ilk milli ve özgün SİHA'sı