• $16,8853
  • €17,8334
  • 992.103
  • 2554.08
4 Haziran 2012 Pazartesi

Vujacic'i kullanırsan...

Anadolu Efes, ilk periyotta 'Kartal Fırtınası'nı durduramadı. Bu süreçte Efesliler o kadar kötü hücum etti ki, 6 tane üç sayı denemesinden tek isabet çıkmadı. Hücumda içeriyi, Ermal'in 2 defa delmesinden sonra, bir daha kullanamadılar. Savunma da 'sıfır' olunca, Beşiktaş bunu mükemmel kullandı. Hawkins ve Erceg 'skor makineleri'ne dönüşünce, 7.5 dakikada 18-0'lık seri yakalayıp, 16 farka ulaştılar.
Beşiktaş, Efes'in Kerem Gönlüm'ü içeriden iyi kullanıp, farkı 3'e kadar düşürmesinden sonra o kadar hırslandı ki, hızlı hücumlarla rakip boyalı alana kolayca indiler ve bu defa 'smaç şov' başladı. Bonsu'dan 3 ve Kemp'ten gelen 1 smaç, farkın 11'e çıkmasına neden oldu..

ZOUROS'UN SON ÇARESİ
Anadolu Efes koçu Zouros, final serisinde bu maça kadar hiç kullanmadığı NBA yıldızı Vujacic'i, belki de son çare olarak, kullandı. Aldı oyuna. Ama Kartal'ın 'kazanma azmini kırmak, ne mümkün...'
Koç Ergin Ataman, kaç maçtır sıfır çeken, bir zamanların 'sayı makinesi' Kemp'i de ısrarla oyuna sürdü. O atamadıkça, oyunda tutup, kendine olan güvenini uyandırdı. Böylelikle Kemp skor üretimine geçti. 2.11'lik Erceg 'patır-kütür' üçlükleri sıralayıp, Efes'in farkı düşürme çabalarına set çekti.
Ancak, bu durum, Efes Koçu 'Zouros'un da kafasına dank ettii! O da, kaç maçtır bence bile çıkarmadığı yıldızı Vujacic'in, 'etinden sütünden faydalanmaya' başladı. Vujacic, tam 12 sayı birden salladığı Beşiktaş potasını 'yerle bir' ederken, Efes öne bile geçti. Sonra, Efes tek sayı geride iken, Vujacic kenara çekildi. Ancak, geride kalanlar, Beşiktaş hücumlarında, pota altında o kadar mükemmel savunma yaptı ki, Erceg, Hawkins, Serhat'in şutları şaştı ve Efes galibiyete ulaştı.

<p>Odaknoktasında; kaliteli ve sağlıklı hayat tarzını, aile yaşamını ve insanıönceleyentv4 bunu yapa

tv4 Ekranlarında Bizleri Neler Bekliyor? Filiz Zengin Akşam tv'ye anlattı.

Bakan Karaismailoğlu, kazı çalışmalarıyla ilgili bilgi aldı! Yüzde 95'i tamamlandı

Gösteri sırasında piton adamı boğdu! Dehşet anları

Yeni keşifler için çalışmalar başladı! ''Tarihin sıfır noktası''