• $7,3698
  • €8,9749
  • 441.977
  • 1551.57
06 Aralık 2012 Perşembe

Taurasi-Işıl Alben

Grubun yenilgisiz 2 takımı, Ekaterinburg ve G.Saray'ın 'Liderlik savaşından!' Ekaterinburg galip çıktı. Ruslar'da Türkiye'de oynamış oyuncu çoktu.
Londra Olimpiyatları'nda, Milli Takımımızın Türk vatandaşı Hollingsworth, F.Bahçeli Jekabsone... Eski G.Saraylı Taurasi'ye yapılan baskılar, bu oyuncunun 3 top kaybı ile sonuçlanırken, şut yüzdesini de oldukça düşürdü. 4/10 ile 6 şutu boşa çıkan Tau'nun gerçi, 'Ölüsü bile!' 13 sayı attı ama yetmedi.
WHALEN, Wauters ve Fowles'ın 5. dakikadan sonra skor yollarında etkili olması, ilk yarının tek basketle lehimize bitmesini sağladı ama Lyttle'ın 7 ikilik denemesinden 6'sında 'Karavana çekmesi!' skorumuzu köreltmese, devreyi 8-10 farkla önde bitirmek işten değildi.
Ancak, son 2 periyotta Parker ve Nolan'ın savunması aksayınca, bu oyuncular sürekli skor üreterek, G.Saray'ı skor liderliğinden düşürdü. Diana Taurasi mi? Biraz daha sayı attı ama ribauntla yaptığı asistlerle, arkadaşlarına daha çok attırdı.
MAÇIN sonunda, bizim Işıl Alben'e bir top çaldırdı. Az daha maçı kaybettiriyordu. Faulle durdurulan Işıl, 2 atışından bir fire vermese, maçın kahramanı olacaktı. Ne yapalım. Sağlık olsun! 

<p>Trump'ın ayrılışının ardından ABD'nin 46'ncı başkanı Joe  Biden ailesiyle birlikte yemin ederek r

Joe Biden, AB ile buzları eritir mi?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Yılanların yuttukları dev canlılar

Beyaza bürünen Horma Kanyonu muhteşem manzaralar sunuyor