• $7,4627
  • €9,024
  • 437.81
  • 1524.49
20 Ağustos 2011 Cumartesi

Sıkıntı çok!

62-38 ile Yunanistan'dan 24 fark yemek, bir hazırlık maçı da olsa Litvanya'daki Avrupa Şampiyonası öncesi ümitlerimizi biraz kırdı!
Tamam, turnuvalar hazırlık için... Geçen yıl bu turnuvada 4. olmuştuk. Sonra gittik, Dünya ikincisi olduk. Ancak gerek İzmir'deki turnuvada gerek Almanya'daki Beko Süper Cup'ta mücadele ettiğimiz rakipler, Litvanya'da da rakiplerimiz... Hem savunma hem hücumlarımızda çok sıkıntımız var!
EKSİKSİZ ÇIKTIK AMA
Şu ana kadar sakatlıklarla boğuştuk. Maçlara hep eksik çıkmıştık. Dün 12 Dev Adam, Bamberg'de eksiksiz bir maça çıktı. İlk yarıda savunmamız çok yumuşak kaldı. Yunanlı oyuncular da kolayca boyalı alanımıza sızdılar. Devre sonuna kadar 8/9 ile mükemmel isabet oranı yakaladılar. 17 fark buradan geldi. Zaten maçı da bu fark kaybettirdi. Son 2. periyotta ilk yarıya göre savunmada çok daha iyi idik. Sertleşen savunmamız Yunanlılar'ın sayı yollarını epey kese de, hücumda sürekli boş atmamız, skor yapmamızı engelledi. Belçika maçını geç! Yarınki, Almanya maçını dört gözle bekliyorum.

<p>Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, koronavirüs aşısına dai

Bakan Koca paylaştı: Aşı uygulaması hakkında pratik bilgiler

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

İzmir'de aslan yavrusu bulundu

İran, Hint Okyanusu'ndaki temsili hedeflere uzun menzilli balistik füzeler fırlattı