• $16,8853
  • €17,8334
  • 992.103
  • 2554.08
26 Mart 2012 Pazartesi

Sevimli canavarlar

F.Bahçe'nin şahane kızlarına, 'Sarı Melekler' diyoruz. Yetmez... Onlar birer 'canavar' ama 'sevimli canavarlar!' Rakiplerini, bizim için parçaladılar. İnanılmaz gurur verdiler. Bizi çok mutlu ettiler. 'Sevimli Canavarlar'ımı çok seviyorum! 
Bu yıl Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde rakiplerini tek tek paketleyip, şampiyonluğu bileklerinin hakkıyla kazandılar. Önceki turlarda, 10 maç oynayan ve sadece birini kaybeden Kanarya, Bakü'de de, önce D.Kazan'ı, dün de finalde, RC Cannes'ı perişan etti.
Geçen yılki Vakıfbank Güneş Sigorta şampiyonluğunun ardından bu yıl da F.Bahçe Universal... Aboneyim abone!.. Haaa!.. Haaa!.. Haaa!..
Şampiyonlar Ligi Dörtlü Finali'ne üst üste 3. kez katılan 'canlarımız' daha önce ikincilik ve üçüncülükle yetinmişti. Koreli Kim, ABD'li Logan ve Brezilya Milli Takımı'nın kaptanı Fabiana'nın 'dopinglediği' Kanarya, eze eze tarihinin en büyük zaferine erişti.

ŞAMAR GİBİ SMAÇLAR
Karşılıklı sayılarla geçen ilk setin, ikinci yarısından itibaren Kim, Shashkova ve Eda'nın sert smaçları 'şamar!' gibi Cannes, savunmasında patlayınca, F.Bahçe skor hakimiyetini, farka dönüştürdü. İkinci sette işler zorlaştı. 9-9'luk eşitlik vardı. İşte tam bu anda gelen Ze Roberto molası sonrası, sahneye 'kim çıkar?' Tabii ki, 'KİM...' Yine öyle oldu. Koreli yıldız, smaç ve manşetiyle, sayılar getirince, 15-10'u yakalamak zor olmadı. Sonra yine 17-17'lik ızdırap!.. Biraz Eda, biraz Fabi ve tabii ki Kim ile sayı üstüne sayı, bizi 2-0'a taşımaya yetti.
Son setin start anlarında 5-6 ile içimiz gidiyor! Fabiana ve Logan ile 3 sayı öne geçmek çok işe yaramıyor. 12-12 ile yeniden yakalıyorlar. Dakikalar bitmek bilmiyor. 'Çin İşkencesi!' gibi... Eda, çok kritik sayılarla ağırlığını koydu! Kim zaten, 'siz kimsiniz' der gibi rakibe sert smaçları çakıyordu. 21-17 böyle geldi. Kazan'a 32, Cannes'a 23 sayı kaydeden 'müthiş golcü Kim'in iğne deliğinden ip geçirir gibi, son derece sert 'smaç golü'yle Kanarya, bu defa şampiyonluğa uçtu.

<p>Odaknoktasında; kaliteli ve sağlıklı hayat tarzını, aile yaşamını ve insanıönceleyentv4 bunu yapa

tv4 Ekranlarında Bizleri Neler Bekliyor? Filiz Zengin Akşam tv'ye anlattı.

Bakan Karaismailoğlu, kazı çalışmalarıyla ilgili bilgi aldı! Yüzde 95'i tamamlandı

Gösteri sırasında piton adamı boğdu! Dehşet anları

Yeni keşifler için çalışmalar başladı! ''Tarihin sıfır noktası''