• $15,5557
  • €16,2165
  • 895.233
  • 2416.25
5 Ekim 2012 Cuma

Sanki Dawkins ama HAWKiNS!'

Geçen yıl Beşiktaş'ta göz kamaştırmıştı. Bu yıl da belli G.Saray'da... Mübarek sanki 'Dawkins!..' ama 'Hawkins' tabii.
80'li yıllarda, Basketbol Federasyonu Başkanı Turgay Demirel'in kaptanlığını yaptığı G.Saray'ın muhteşem bir skoreri vardı.
Paul Dawkins...  Sahanın her yerinden potayı kolayca görür. İçeriden, dışarıdan, yere düşerken... O yıllarda 'Tribündeki Aslanlar'ın kralıydı, bu yılda 'Kral Hawkins!' olacak. G.Saray taraftarının gönlünde taht kuracak. Dünkü maçta, Engin'in bir bölüm harika performansı vardı. F.Bahçe kaçarken, üçlüklerle yakalayıp, takımını taşıyor. Göksenin, F.Bahçe'nin en büyük silahı Bo McCaleb'i bazen kaçırsa da, bazen, savunmasında kilitleyerek, zaferde pay kapıyor. Macvan, N'dong-mdonk derken, diğer oyunculardan da bayağı katkı var ama 'Hawkins yok muuu!..' 5 asistiyle attırıyor, sallayıp, sallayıp basketleri sıralıyor, Fener'in de işini bitiriyor.

OĞUZ DA İYİYDİ AMA...
 McCalebb mi?.. Harika bir oyuncu. O da, F.Bahçe'nin Hawkins'i ama... Bogdanovic-Preldzic hiçbir katkı sağlamadan maçı tamamlıyor. Onun rakipten yediği savunmanın yükünü almıyorlar. O da, bu kadarla kalıyor. Oğuz da çok iyi idi ama diğer kötülerin yanında, onun da çabaları boş kaldı.
F.Bahçe'nin dış şutları tam bir fiyaskoydu! 1/12 ile 8.3'lük feci yüzde, rakibe ribaunt ve hızlı hücumlardan sayılar getirerek, Kanarya'yı intihara sürükledi.
Biliyorsunuz, F.Bahçe koçu Pianigiani, Siena'da görev yaparken, Ergin'in yardımcısı idi. Şimdilik, 'Boynuz kulağı, geçemedi!'

<p>T-129 ATAK ilk uçuşunu 17 Ağustos 2011 tarihinde gerçekleştirdi. Helikopterin ilk teslimat ise  2

TAARRUZ VE TAKTİK KEŞİF HELİKOPTERİ - T129 ATAK

Hayvanların şaşırtan dostluğu! Onları hiç böyle görmediniz

Akdeniz'de zehirli deniz kestanesi tehlikesi

Kupa artık sahibinin ellerinde!