• $17,9331
  • €18,4099
  • 1039.38
  • 2864.25
7 Temmuz 2012 Cumartesi

Pamuk eller cebe!

D Grubu, en zoru. Beşiktaş 'Ateşe düştü!' Barcelona, CSKA gibi devler, Partizan, L.Rytas, B.Basket gibi mütevazı ancak, savaşan takımlara karşı, Erman Kunter başarılı bir koçu iş başına getiren Beşiktaş yönetiminin, bulacağı sponsorlar ve yapılacak transferlerin gücü, Kartal'ın gruptaki kaderini belirleyecek.
A Grubu'nda R.Madrid, Tomic ve Velickovic'i gönderip, geçen yıl D.Nuggets'da yer alan Rudy Fernandez'i kadrosuna kattı. Avrupa'nın yeni yıldızlarından Mirotic'i İspanyol takımında. Transfere devam ederek, Final-Four hedefliyor.
EFSANE ÇÖKÜYOR
Ekonomik kriz, şampiyonluğa abone Panathinaikos'un da başını yedi. 13 yıllık muhteşem koçu Obradovic'i kaybetti.  Diamantidis, Sato, Jasikevicius, Batiste gibi yıldızları takımda tutması şimdilik zor gözüküyor. Geçen yıl M.Tel Aviv'de forma giyen, Yunan Milli Takımı'nın siyahi devi Schortsanitis'i transfer etse de, efsane çöküyor gibi gözüküyor. Siena'da başarılı olan Pianigiani gibi iddialı bir koçu iş başına getiren F.Bahçe'nin, yeni transferlerle güçlenmesi, gruptan lider bile çıkması ihtimalini güçlendirir.
TAKVİYELER ŞART
C Grubu, son şampiyon Olympiakos da, Panathinaikos gibi ekonomik kirizle boğuşuyor! Bütçe kısılınca, şampiyon koç Ivkovic ve birçok yıldız oyuncu, henüz kontrat yenilemedi. Ayrılma ihtimalleri yüksek. Spanoulis ve Papanikolau takımda kalıp, yüreklere biraz su serpti! Marko Popovic, Javtokas, Kuzminskas Deleninkaitis'in Kaunas'ı, ünlü koç Sergio Scariolo, Fotsis, Bourousis, Mancinelli ve Omar Cook gibi yıldızların Armani'si grupta zor ekipler gözükse de, Mahmiti'nin, güçlü transferlerle takviyeli Efes'i, gruptan lider bile çıkar. Kısacası, 3 kulübe de, takviyeler şart.

<p> </p>

Suriye'ye harekatı kimler neden istemiyor?

İbrahim Kendirci panikledi: Annemden saklıyordum!

Sanki o değil bir başkası! Feride Hilal Akın'ın yaptırdığı estetik yok artık dedirtiyor

Stranger Things'in yıldızı Millie Bobby Brown sitem etti: Benim neyimden nefret ediyorlar?