• $7,436
  • €9,0227
  • 443.612
  • 1540.21
12 Şubat 2011 Cumartesi

Ne Lavri ama!

F.Bahçe ve G.Saray, bu yıl Beko Basketbol Ligi'nin 12. haftasında, Abdi İpekçi Salonu'nda karşılaşmış ve G.Saray tahminleri alt üst ederek, o maçı     67-56'lık skorla farklı kazanmıştı. Dün geceki maç, iki takım açısından bir kupa yarı finali olduğu kadar, ezeli rekabet açısından da, o maçın rövanşıydı...
 Ve Fenerbahçe, rövanşı     77-70'lik skorla kolayca alıp finalist oldu. Maç 7 farkla bitmiş neresi kolayca diyebilirsiniz. Lavri ve Oğuz son periyota 4'er faulle girip, Oğuz  5. faulü yemese ve pota altı savunması önemli darbeler almasa, bu maç çok daha farklı bitebilirdi.

MEYDAN OKUYOR
F.Bahçe, rayına oturmuş 'Lokomotif' gibi... Türkiye ve Avrupa'da nefis gidiyor! Koç Spahija, hangi rakibi, hangi silahlarla, nereden vuracağını çok iyi biliyor.
F.Bahçe ribauntlarda 36-29 ile G.Saray'dan 7 fark yiyip, rakibinin 14 hücum ribaundunun bir çoğundan da pota altı basketle değerlendirmesine engel olamamasına rağmen, Aslan'ı 'Üç sayı patentli' dış atışlarla vurarak sonuca gitti. Maç sonu istatistiğinde, 12/21 ile 57.1'lik üç sayı ve 13/15 ile 86,6'lık serbest atış isabeti Kanarya'yı finale uçurdu.
Lavrinoviç, F.Bahçe'ye gelmesinden bu yana en başarılı oyunu ile göz kamaştırdı. 18 sayı, 3 blok ve 4 can alıcı üç sayısı ile bize önceki yıllarını anımsatıp 'Gerçek Lavri!' bu dedirtti. Yaşlılığa meydan okuyan 'Canavar Çocuk Mirsad!' da Lavri'ye omuz verince bu anlarda G.Saray'ı kolayca teslim aldılar.

<p><span>İstanbul Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü Ekipleri HDP Binası'na 6 saatlik

Kandil değil HDP binası

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Pompalı tüfekle polisten kaçan zanlının yakalanma anı güvenlik kamerasında

Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Mustafa Şentop'u ziyaret etti