• $13,4726
  • €15,2894
  • 793.592
  • 2011.16
28 Şubat 2013 Perşembe

Kupa altın setle gelecek

Belinden sakat Eda ve sezonu kapatan Brezilyalı Steinbrecher, maçı hemen önümüzde içleri giderek seyretti. Çünkü 'Kıl Payı' kaybettik. 
Polonya'da doğum gününü kutlayan Kim'in sert smaçlarına, ne blok, ne manşetin dayanamadığı anlarda, genelde önde oluyorduk. Smaçlar yumuşadığında, Polonya savunmasından dönüyordu. Bazen de hata yaptığı oluyordu. Hata sporun doğasında var. Ancak biri acıttı! Smaçı filenin göbeğine oturttu! Rakip de, 11-11 yaptı. Zaten maç öyle dengeli gidiyor ki, tek bir hatada bile anında yakalanıyorsun. Paula'nın servisi oyun alanını ıska geçince, bir darbe de oradan geldi. Eee!.. Setler sadece 2 sayı ile kaybedilince, bu hatalar hemen göze batıyor. Çünkü sonu kötü oluyor. 

YAŞA DEĞİL TRİBÜNE BAK
Tabii, Fakro'nun oyunun genelindeki mükemmel savunması, hücumlarımızın etkisini düşürdüğü ve skorumuzu kısırlaştırdığı da bir gerçekti. Bu savunmada, taraftarının tribün desteği çok etkili oldu. Küçücük salonu dolduran, bin 100 taraftarın çoğu nine ve dede olacak kadar yaşlı. Yaşa değil, işe bak! O yaşta büyük bir coşkuyla 'Meksika tezahüratı' bile yaptılar. Komik olan, Meksika Dalgaları'nın bu 'Yaşlı Tribün!' tarafından, ağır çekimle icra edilmesiydi. Yine de oyuncularını 'Gaza getirmeye!' yetti de arttı. Olsun 'Sarı Melekler' İstanbul'da 'Dünyanın en güçlü taraftarının desteği' ile rakibi devirip, 'Altın Set' ile kupayı kazanacak.

 

<p class='MsoNormal'>Top ustası bu sevimli köpeği mutlaka 'GÖRMELİSİN'</p>

Top ustası sevimli köpeği GÖRMELİSİN

Piton ve timsahın ölümcül mücadelesi! Görenler dehşete kapıldı

Vücudu koruyup virüsleri öldürüyor! İşte o muhteşem besin ve faydaları

Karın ağrısı ile doktora gitti! Midesinden çıkanlar şoke etti