• $13,4902
  • €15,284
  • 796.642
  • 2011.16
13 Ağustos 2011 Cumartesi

Kötü savunma kısır asist

Tamam!.. Bu bir hazırlık turnuvası ve daha 2. maçımız. Ancak savunmada ve ribaunt mücadelemizdeki yetersizliğin bahanesi olmamalı. Daha çok çaba göstermeliydik.
Düşünün, ilk yarıda tam 43 sayı yedik. Bir devre için çok büyük skor. Savunmanın ne kadar zayıf olduğunun bir başka belgesi. Son periyottaki alan savunmamız hariç, savunmada yok gibiydik. Ribauntlarda, 39-28 ile yediğimiz 11 fark, skora olumsuz etki etti.
 Zaman zaman hücumlarda Ömer ile başarılı turnike sayılar atsak da, yeterli olmadı. İkilik şutlarda 14/38' ile 36,8 gibi düşük yüzdede kalmamızın bir nedeni, oyuncularımızın, Almanların yakın savunmasından bunalmasındandı.
BİRAZ KUMARDIR
Böylece ne pota altında ne yakın alanlarda, skorerlerimiz uygun pozisyonda top alamadı ve rahat şut pozisyonu bulamadı. Zaten, maç boyu takım asistimizin 5'te kalması, bunun ispatı oldu. Set oyunundan asist üretilmezse, skoru beslemek çok zorlaşır. İş dış şutlara kalır. O da, biraz kumardır. 6/28'de kalan Almanlara göre, üç sayı isabetlerinde 8/17 ile biraz daha iyi olsak da, yetmedi tabii. Almanların hücum setleri başarılıydı. Savunmamızı, kolay deldiler. Hücumlarda ise mükemmel basketler ürettiler. Neyse, bugünkü Sırbistan maçına bakalım.

<p>Çok şanslı biri olduğunu söyleyen Bülent  Serttaş, 'sahnelerden çok para kazanıyor ve kazandırıyo

Gayrimenkul zengini Bülent Serttaş'ın duası: Rabbim çok para verme!

İstanbul'da bordo-mavi fırtına!

Beyaz örtü her yeri sardı! İşte Türkiye'den kar manzaraları

Piton ve timsahın ölümcül mücadelesi! Görenler dehşete kapıldı