• $13,4726
  • €15,2894
  • 793.592
  • 2011.16
20 Aralık 2012 Perşembe

Kısaların savaşı!

Bu maç 'Kısaların savaşı' olacaktı! Kimin kısaları daha savaşçı ise o kazanacaktı. Ülker Arena'da, F.Bahçe, McCalebb, Ömer, Sato, Barış, Bogdanovic, G.Saray da Gordon, Engin, Ender, Cenk, Hawkins ile rakibin belini kırmaya çalıştı.  
3.dakikadan sonra, 'Kısa Aslanlar!' savunma ve hücumda çok daha etkili olmaya başlayınca 'Kısa Kanaryalar!'a üstünlük kurmaya başladı. Hele Hawkins, Gordon ile fena vuruyorlardı. Buna Cenk de eklenince, 'Aslan hakimiyeti' aşikardı. F.Bahçe'nin bu anlarda tek artısı, bu yıl hep geride kaldığı ribauntlarda, dengeyi sağlamasıydı. Bu da Kanaryaları ayakta tuttu. F.Bahçe'nin kısaları ikilisi ile hücumlarda etkili olmaya başladı. Bun Cenk de katkıda bulununca, ilk periyotun hakimi G.Saray oldu. 2.periyotls birlikte, 'Kısa Kanaryalar' savunmayı sertleştirdi. Hızlı hücumlarla da, bogdan ve McCaleb'le skora gitti. Çok uzun sayılmayan, kısa da olmayan 2.02'lik Emir Preldzic'in firesiz serbest
İsabetleri olmasa, Kanarya devre sonuna lider giremezdi.
3.periyotta, Bogdan, Emir, Ömer, McCalebb 'Sayı ve asist yağmurları!' ile periyot sonunda F.Bahçe'yi 10 farka taşıdı. Aslan bu!.. Bu anlarda 'Kısa Aslanlar'dan Hawkins ve Gordon'un 'Asist mamalarıyla!' beslenen sarı kırmızılı 3 uzun, Ndong, Macvan ve Ersin üretime geçmesi, farkın gıdım-gıdım  3 sayıya kadar düşmesine neden oldu. Oldu da ne oldu? Bogdan ve Emir'i skor yollarında yakın savunamayınca, liderliği kaybetti.


<p> </p>

'İBB Engelleniyor' algısı neden yapıldı?

Piton ve timsahın ölümcül mücadelesi! Görenler dehşete kapıldı

Vücudu koruyup virüsleri öldürüyor! İşte o muhteşem besin ve faydaları

Karın ağrısı ile doktora gitti! Midesinden çıkanlar şoke etti