• $15,9577
  • €17,0242
  • 949.309
  • 2380.9
13 Ekim 2012 Cumartesi

Kartal gruptan mutlaka çıkar

Kartal, iyice gençleşen Partizan'ın 'Savaşçı Bebeleri!'ni zaman zaman durdurmakta zorlanıp, rakip pota altı savunmasını aşmakta zorlandı. Ancak, tribündeki  8 bin civarındaki Kartal'ın gürültüsüyle, gaza gelen 'Sahadaki Kartallar' ilk 2 periyotta, 7/14 ile 50'lik başarılı üç sayı yüzdesiyle, skor liderliğini aldı. Serhat, Jerrells, Cevher, Barış, Christopher, Tutku skoru, Muratcan ve Dasic de asistlerle, skoru besleyerek, devreyi 9 farkla önde bitirmemizi sağladı.
Erman Hoca, rotasyonu mükemmel kullandı diyebilirim. Bu da, Partizanlı gençlerin 'Enerjisini alıp' maç sonuna kadar, fizik kondisyonumuzu ekonomik kullanmanın ve diri kalmanın en iyi yolu oldu.
3.periyotta, Vidmar ve Falker'ı içeriye sürerek, pota altını zorlama yolunu seçen Beşiktaş, bu taktiği, sergilerken, sanki şaşırtmaca verir gibi de, sürekli Christopher ve Jerrells ile 'Üç sayı bombardımanı!'nı kullandı ve skor hakimiyetini kolayca korudu. Son periyotta, Christopher'ın skor üretimi  bile Partizan'a yetti. Beşiktaş savunmasının da, ilk üç periyotta 16 sayı atan Lucic ve 12'lik Westwrman'ı kısırlaştırması, Kartal'ın 35.dakikada 18 farka süzülüp, maçı kolayca kazanmasını sağladı. Grupta ileriyi şöyle gördüm:  'BİZİM KARTAL, BU GRUPTAN MUTLAKA ÇIKAR.'

<p>Başkan Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ndeki Kabine Toplantısı'nın ardından millete seslendi.

'ABD'nin teröre yapmış olduğu destek kök salmadan bir an önce yıkılmalı!'

doğanın güldüren yüzü! Onları daha önce hiç böyle görmediniz

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (23 Mayıs 2021)

Gıda Komitesi enflasyon için toplanıyor! Yeni teşvikler devreye giriyor