• $13,4122
  • €15,2124
  • 794.144
  • 2014.21
3 Eylül 2012 Pazartesi

İşte gerçek 'DEV'

Çeklerden yediğimiz tokatla 'Korku dağları sarınca!' bizim 'Devler!' silkinerek, kendilerine gelmiş ve gerçek kimliklerine bürünmüş. Dün mükemmel oynadılar. İşte 'Gerçek Devler!' dedirterek, çıkamama şüphesini dağıttılar.
3. periyotun küçük bir bölümü hariç, mükemmel savunma yaptık. Bu savunma, 29 farkı getirdi. Zaten bizim devlerin, asıl silahı bu savunma. Bundan sonraki maçlarımızda da yaparsak, 3 maçtan en az ikisini alırız. Topa ve rakibe sıkı baskı, Belarus'a 20 top kaybına patladı! Emir'in mükemmel hücumları ile savunma kurgusunu da kaybettiler. Maç boyu 8 asisti ile Semih ve Kerem'i rakip pota altına emniyetle süren Emir, Belarus'un direncini kıran oyuncuların başında geldi. Sinan da, asist üretme yarışına katılınca, maç sonunda 20'yi bulan asistimiz, organize oyunumuzun, derecesini ortaya koydu. Gerek hızlı hücumlarımız, gerekse set oyunumuz, Belarus savunmasını yerle bir etti. Üstüne 30/48 ile 62,5'luk muhteşem ikilik şut yüzdesine ulaşmak sonuca kolay ulaşmamızı sağladı.

SEMİH DEVREYE GİRİNCE
3.periyotta 8,5 dakika mükemmel oynayan takımımızda, Semih'in 4 faule ulaşması ve kenara çekilmesi sonucu, hem savunmadan biraz düştü, hem de hücumda etkisini epey kaybetti. Fark periyot sonunda 16 sayıya kadar düşse de, son periyotta, savunma açıklarımızı kapatmayı başarınca, Semih'in de etkili oyunu ile fark son 3 dakikada, 27'ye çıkıverdi. Bu maçta, Doğuş'un rakibin sayı makinesi Kudrautsau'yu son iki periyottaki savunma kelepçesi ile durdurması, Serhat ve İlkan'ın üçlükleri dikkat çekiciydi. Semih, Kerem ve İlkan, gerçek deve dönüşen uzunlarımızdı. Kısacası, Devler Belarus'u ezdi-geçti! Sıra İtalya'da.

<p> </p>

Meteoroloji'den İstanbul'a yoğun kar yağışı uyarısı

67 yıldır banyo yapmayan dünyanın en pis insanı! Doktorları hayrete düşürdü!

Boğa'nın gazabı! Herkes kaçarken o kamerasını açtı ve...

Dev timsahı kepçeyle durdurabildi! Yaklaşık bir ton ağırlığında