• $15,8921
  • €16,8537
  • 940.997
  • 2393.61
12 Haziran 2011 Pazar

İçeriden vuranlar!

F.Bahçe, geçen maçta yapamadıklarını bu maçta yapınca, kazandı. Ne yaptılar? İçeriden oynayarak G.Saray pota altını darmadağın ettiler.
Rakip potadan dönen şutlarda başta Lavri, hücum ribaundu için saldırdılar! Maç boyu F.Bahçe'nin 12 hücum ribaundundan 6'sı Lavri'ye aitti. Ukiç 2, Oğuz, May ve Emir de birer ribauntla mönüyü zenginleştirdiler! Geçen maçın koca ilk yarısında tek, dün ise ilk 5 dakikada 4 hücum ribaundu vardı. Devre sonundaki 19 ribaundun 10'u hücumdandı.
İlk 3 maçta faul sıkıntısı nedeniyle daha maçın başında kenara alınan Oğuz, ilk 10 dakikada G.Saray çember altını yararak, 10 sayı atarken, sadece tek faul ile seyretti.
POTA ALTI FELÇ OLDU
Oğuz başarılı oyununda maçı sadece 2 faulle tamamladı. F.Bahçe, 2. periyotun ilk iki dakikasından sonra hücumda top kayıpları ve boş şut serilerine geçince, G.Saray'ın Tutku ve Andriç'in basketleriyle 17. dakikada 36-27 ile 9 fark öne geçmesine neden oldu.
3. periyotta F.Bahçe'nin muhteşem alan savunması, G.Saray'ın skor yollarını körelterek, bu periyotun 13-27 ile 14 farkla F.Bahçe lehine bitmesine neden oldu.
Zaten, bu periyottaki, inanılmaz savunma ve hücum performansı bu maçı F.Bahçe'ye kazandırdı. Bu periyotun yıldızı Emir'di. F.Bahçe'yi sırtladı!
Son periyotta G.Saray'ın ikilik ve üçlük yağmuru son 5 dakikada farkın 5'e kadar düşmesine neden olsa da yetmedi. Bu maçı ikilik isabetlerinde 5/7 ile tamamlayan Lavri ve 8/10 ile tamamlayan Oğuz, G.Saray pota altını felç ederek, zaferde önemli pay sahibi oldular. 25-32 ile ribauntlarda atılan 7 farkı da unutmayalım.

<p> </p>

“Havalimanı yıkılıyor” yalanı

Yavrusu için kendini feda etti! Vahşi doğanın acımasız yüzü

ABD 50 yıl sonra UFO'ları konuşmak için panel düzenledi

Doğu Karadeniz'in zorlu yolları havadan görüntülendi! Yolculuk yapmak cesaret ister