• $16,6261
  • €17,4525
  • 972.487
  • 2401.96
8 Ağustos 2012 Çarşamba

Gurur Perileri!

Dünya sıralamasında Rusya 2., Türkiye 21. sırada idi ama olimpiyatlarda seviyesinin çok üzerine çıkarak, dünya devlerine kafa tutan 'Potanın Savaşçı Perileri!' Rusları, son saniyelerde ellerinden kaçırdı. İlk periyot hariç Perilerimiz 'Amazonlar gibi savaştı!' ve Ruslara maç boyu 'Kan kusturdu!' Kısacası bu takımı Londra 2012'de böyle görünce, 'Komutanımız Ceyhun Yıldızoğlu ve Amazonları!' ile müthiş gurur duydum... Veee!.. Şuna emin oldum.
'2014'te Türkiye'de düzenleyeceğimiz şampiyonada, altını zorlayacağız.'
Çok yaşayın, 'Gurur Perileri!'
Gelelim maça... Işıl en değerli topu çaldı, Birsel de 28.2 saniye kala Rus potasına dalan basketi skoru 62-62 yapınca mola aldılar. Karşı hücumda, Hammon'ın çember altımıza dalışına engel olamayınca, işler arap saçına döndü! 'Molalar ve taktik fauller savaştı!' Sonunda, kılpayı savaşı kaybettik. Oysa maç boyu, Nevriye, Işıl, Birsel, Kuanitra ile Rusları titrettik!
Nevriye, Rus boyalı alanında topla buluştuğu an, basketi patlatıyordu. Anlayacağınız, Nevriye'yi pota altında savunamamak, 'Rusların yumuşak karnı'ydı!' İşte, 'Komutan Ceyhun!' da belli ki; bu analizi mükemmel yapmış ve oyuncularına, Nevriye'yi, Rus pota altında sürekli topla buluşturmalarını emretmişti! Oyuncularımız, emre itaat edince, 'Nevriye Rus potasına basket olup yağdı!.' Galibiyeti son saniyeye kadar kovaladık. Ama olmadı, tebrikler Periler..

<p class='MsoNormal'>Erkekler uzun parkurda genel klasman birincisi Gökhan  Uzuntaş olurken, kısa pa

Turkcell GranFondo İstanbul Yarışı Beykoz'da gerçekleşti

Marmaris'te ormanı yakan şüphelinin olaydan önceki son görüntüsü

İşte haftanın yalanları! Hepsi tek tek deşifre edildi

Çölün altında Türk mucizesi! Neredeyse Çin Seddi kadar uzun...