• $13,4648
  • €15,2706
  • 800.346
  • 1945.07
11 Şubat 2013 Pazartesi

Gordon'ın dirseği!

Banvit-G.Saray maçında Banvit koçu Orhun Ene sinirlendi, dünkü finalde de Gordon sinirlenip, dirsek attı. Takımlarını da yaktılar. Oysa, sahada kalsalar, sadece tek basket gerideydiler. Rakipleri kadar, kazanma şansları vardı. Spor Toto Türkiye Kupası, Beko Basketbol Ligi'nin aynası gibi. Buradaki mücadeleyi görünce, ligde Play-Off'un ne kadar zor ve heyecanlı geçeceğini tahmin edebiliyoruz. 
FARK SADECE 3 ÜÇLÜK
Maçın istatistiğinde, ekiplerin performansları o kadar yakındı ki, tek küçük fark, F.Bahçe'nin G.Saray'dan 3 fazla üçlük isabetiydi. Bu maçın kaderini ekiplerin daha iyi savunma yaptığı anlar çizdi biraz. Tabii, biraz da Gordon. Gordon'ın dirseği, G.Saray'ın kupa şansını köreltti dersek, abartmış olmayız. Hawkins'ten sonra, bir darbe de en başarılı oyuncu Gordon'dan... 
EMEKLERE YAZIK...
Eskişehir'de, Basketbol Federasyonu'nun mükemmel organizasyonu, Anadolu Üniversitesi'nin 5 bin kişilik şahane Besyo Salonu ve harika Eskişehir seyircisi vardı. Eeee!.. Eskişehir basketbola yatırım yapmak için daha ne bekliyor. Çünkü bu kent basketbolu fazlasıyla hak ediyor. Emeklere yazık.

 

<p>İstanbul Ticaret Üniversitesi Ulaştırma Sistemleri Uzmanı  Prof. Dr. Mustafa Ilıcalı araç içinde

Yolda kalan sürücüler araç içinde ne yapmalı?

256 yaşında ölen adamın sırrı açıklandı!

Rusya'nın en korkutucu köyü! Kimse gitmeye cesaret edemiyor

Akbabalar evcil köpeklerin peşine düştü! Korku dolu anlar