• $15,8769
  • €16,8435
  • 942.556
  • 2372.35
12 Ekim 2012 Cuma

Emir-Ömer F.Bahçe döver!

Khimki, atletik oyunculardan kurulu bir takım. Euroleague tecrübesi üst düzey oyuncuları da var ama hepsi 'bir periyot söktü'. Sonrasında F.Bahçe Emir ve Ömer ile rakibin ağzını burnunu kırdı! Diğerleri de işi bitirdi.

Ne zaman ki Emir oyuna girdi o ana kadar dengesi bozulan skorun ibresi, bir anda F.Bahçe lehine döndü. 2. periyotta, Emir'in savunmadan-hücuma etkili oyunu 'Khimki kordüğümü!'nü çözdü. Bu oyuncunun, topu karşı alana geçirmede hızlı hareket edip, hücum setini iyi yönetmesi, Khimki pota altında gedikler açılmasını sağladı. O gediklerden Oğuz yüklendi, pota altı basketler kaydetti. Emir zaten yüzde yüz isabetle Khimki'yi vurup 11 sayıl ile en skorer oyuncu olurken devre sonunda 10 sayı fark geldi. 3. periyotun ilk yarısında savunmada küçük açıklar vermek bile tehlikeli oldu. Loncar, Planinic attıkça fark düşme eğilimine girse de, periyotun 2. yarısında yine Emir, üstüne de Sato sahne aldı. Şut isabet oranı arttıkça fark 12'lere çıktı.

Son periyotta, farkı koruma çabamız görülmeye değerdi. Özellikle de Ömer; müthiş savaştı. Başdöndürücü hızla topu karşı alan geçirip, syılar attıkça, heyecandan yerimizde oturamadık. Tam takım gibiydik. Emir, Ömer, Oğuz, McCalebb, Sato ve Batiste skor ve savunma yükünü çekerek, bitime 4 dakika kala farkı 16'ya çıkarttı. 'Biz F.Bahçe'yiz Khimki, kim!' dedirtti.

<p> Fonetik  kısaca konuşulan dili oluşturan sözcüklerin ses yapısı bakımından incelenmesi,  ses bil

TÜRKÇE'DE FONETİK

Akıncı Toyu 2022 Uluslararası Atlı Okçuluk Yarışması başladı

Türkiye'nin en pahalı Tofaş'ı! 250 bin liraya satıldı

Türkiye'nin kültürel mirası 35 bin eser dijitalle dünyaya açılacak