• $7,3527
  • €8,9315
  • 438.108
  • 1545.47
12 Ekim 2012 Cuma

Emir-Ömer F.Bahçe döver!

Khimki, atletik oyunculardan kurulu bir takım. Euroleague tecrübesi üst düzey oyuncuları da var ama hepsi 'bir periyot söktü'. Sonrasında F.Bahçe Emir ve Ömer ile rakibin ağzını burnunu kırdı! Diğerleri de işi bitirdi.

Ne zaman ki Emir oyuna girdi o ana kadar dengesi bozulan skorun ibresi, bir anda F.Bahçe lehine döndü. 2. periyotta, Emir'in savunmadan-hücuma etkili oyunu 'Khimki kordüğümü!'nü çözdü. Bu oyuncunun, topu karşı alana geçirmede hızlı hareket edip, hücum setini iyi yönetmesi, Khimki pota altında gedikler açılmasını sağladı. O gediklerden Oğuz yüklendi, pota altı basketler kaydetti. Emir zaten yüzde yüz isabetle Khimki'yi vurup 11 sayıl ile en skorer oyuncu olurken devre sonunda 10 sayı fark geldi. 3. periyotun ilk yarısında savunmada küçük açıklar vermek bile tehlikeli oldu. Loncar, Planinic attıkça fark düşme eğilimine girse de, periyotun 2. yarısında yine Emir, üstüne de Sato sahne aldı. Şut isabet oranı arttıkça fark 12'lere çıktı.

Son periyotta, farkı koruma çabamız görülmeye değerdi. Özellikle de Ömer; müthiş savaştı. Başdöndürücü hızla topu karşı alan geçirip, syılar attıkça, heyecandan yerimizde oturamadık. Tam takım gibiydik. Emir, Ömer, Oğuz, McCalebb, Sato ve Batiste skor ve savunma yükünü çekerek, bitime 4 dakika kala farkı 16'ya çıkarttı. 'Biz F.Bahçe'yiz Khimki, kim!' dedirtti.

<p>HDP’nin Esenyurt ilçe binasına düzenlenen operasyon  kapsamında terör örgütü elebaşı Abdull

HDP siyasette sona mı yaklaştı?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Başkan Erdoğan, Elazığ'da deprem konutları anahtar teslim törenine katıldı

Mutfakta işinizi yarayacak pratik bilgiler! Yumurtayı pişirirken içine buz atarsanız...