• $13,7789
  • €15,634
  • 790.83
  • 2036.02
5 Ocak 2013 Cumartesi

Devrilen direkler!

Bir zamanlar Siena, ne takımdı!.. Yıllarca 'Potalarımızı titreten!' Petar Naumoski, Mirsad Türkcan gibi yıldızlarımız da, 'Siena Çemberi!'nden geçmişti. Bu sezona Siena'dan Koç Pianigiani, Sato, Andersen ve McCalebb'i transfer eden F.Bahçe, bu kadro ile yeni Siena'yı devirebilir miydi? Doğrusunu söylemek gerekirse, bu pota altı savunması ile zor devirirdi. Nitekim deviremedi de! Bu mağlubiyetin suçlularını aramak gerekirse, başta Batiste olmak üzere uzunlar! Boyalı alan 'Yol geçen hanı!..'
O kadar ki, Siena hücumlarında 'Cüce Brown (8/12)!' ile 'Sırık Sanikidze (7/10)!' 'Pota altı zengini!' oldular. Anlayacağınız 'Altımızı oydular!' Deli olacağım! Geçen maçta da böyleydi. Kaybettiğimiz öncekilerde de...  Çember altından sürekli basket yiyoruz. Orayı savunsun diye aldığımız 'Direkler (Batiste, Andersen)!' hemen her maçta devriliyor. Kanaryam, kısaların 'Hırsı ve azmi' ile kazanma noktasına kadar geldiği maçları, bol keseden kaybediyor.
BU UZUNLAR YAKIŞMIYOR
Aslında, pota altına yönelen rakip oyuncuları savunamayıp, kaçırıyoruz. Tamamen boş şekilde, çember altından basket yazıyorlar. Burada, koçun da, savunma planlarını yeniden gözden geçirmesi gerektiğine inanmaya başladım. Tamam Batiste 'Sıfır fayda' ile oynuyor. Andersen de inişli çıkışlı ama savunmayı eldeki malzemeye göre rötuş yapmak gerekmiyor mu? Ne bileyim, Oğuz ve Kaya'ya biraz 'Süre ve de gaz vererek!' bir şeyler yapılamaz mı? Tabii onların da, 'Savaşarak' oynamaları gerekiyor. Şu ana kadar, onlar da onu yapmadı. Ya bu işler böyle yapılacak, ya da iş işten geçmeden Batiste paketlenmeli! Oynayacağım diyor ama oynayamıyor. Dediğim gibi Kanarya'ya yazık oluyor. Bu maçı kazanma noktasına kadar getiren Bogdan, Emir ve McCalebb'in yanına, bu uzunlar yakışmıyor doğrusu.

<p>Sosyal medyada birçok dizi yayınlandığı gün TT listesinde kendisine yer buluyor. Tarih dizileri g

Kasım ayının en çok izlenen ilk 10 dizisi

Ukrayna - Rusya sınırında endişelendiren görüntü!

Hangi araç sahibi ne kadar ödeyecek? 2022 yılı MTV oranı belli oldu

Ankara'nın Beypazarı ilçesinde yerlerinden kopan kayalar evlerin üzerine düştü